دانلود بازی ICBM برای کامپیوتر

دانلود بازی ICBM

بمب‌های اتمی شاید یکی از ترسناک‌ترین اختراعات بشر باشد که می‌تواند روزی، منجر به نابودی و انقراض کل نسل بشر شود. قدرت تخریبی حیرت‌انگیز آن‌ها می‌تواند شهرهای کامل را با خاک یکسان کند و اثرات رادیواکتیو بعد از انفجار نیز تا سال‌های طولانی برای بازماندگان حادثه مشکل‌ساز باشد. بازی ICBM از استودیو SoftwareWare عنوانی در سبک شبیه‌سازی بوده که مدیریت سیستم‌های نظامی پیشرفته و مدرن را در مورد بمب‌های اتمی در اختیار شما قرار می‌دهد تا به کمک نقشه‌ای بزرگ و هواپیماها و زیردریایی‌های پیشرفته، نبردهای اتمی را در سراسر دنیا آغاز کنید.

گیم پلی بازی مانند عناوین استراتژی لحظه‌ای یا همان RTS طراحی شده و از مبارزات نوبتی خبری نیست. تمام محتوای بازی حول بمب‌های اتمی و چگونگی استفاده از آن‌ها می‌چرخد. شما کنترل قاره‌های بزرگی از دنیا را برعهده‌گرفته و با استفاده از رابط کاربری مناسب و کاربردی بازی، تصمیم‌های خود را در مقیاس جهانی اجرای خواهید کرد. هدف، از بین بردن کامل دشمنان و امن نگه داشتن شهرها و مردم کشور خودتان است. در طول بازی می‌توانید با تحقیق و ارتقا دادن سیستم‌ها، به موارد بیشتری دسترسی پیدا کنید، بمب‌های قوی‌تری بسازید. شاید بخواهید تکنولوژی خود را مدرن‌تر کنید و یا برعکس، با همین ابزارهای فعلی، تولید انبوه بمب‌ها را اجرایی کنید، تصمیم نهایی با خودتان است.

استراتژی‌ها و تاکتیک‌های مختلفی در بازی ICBM می‌توانید پیاده‌سازی کنید تا به پیروزی برسید. کنترل انواع هواپیماها و زیردریایی‌های مدرن در اختیار شما قرار می‌گیرد و همچنین سیلوهای موشکی را نیز باید خودتان بنا کرده و مدیریت کنید. بیش از 20 مدل نیروی نظامی مختلف، 12 مدل مختلف بمب اتمی و 44 تحقیق در زمینه تکنولوژی وجود دارد که باعث می‌شود عمق بازی بیشتر شده و تجربه آن برای شما غیرتکراری و لذت‌بخش شود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Arma 3 و Company of Heroes 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی ICBM با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.