دانلود بازی Industry Giant برای کامپیوتر

industry-giant

سری بازی‌های استودیو QLOC که با پسوند Giant منتشر می‌شوند، سبکی کلاسیک در شبیه‌ساز و مدیریتی بوده که سوژه‌های بسیاری را پوشش می‌دهند. شما در قالب این بازی‌ها می‌توانید شبیه‌ساز مدیریت موارد زیادی مثل ترافیک، شهرسازی و… را تجربه کرده و از آن لذت ببرید. بازی Industry Giant یکی دیگر از عناوین این سری جذاب است که در قالب آن، مدیریت صنایع مختلف و جوانب آن‌ها را به خوردتان خواهد داد. در این بازی زیر و بم این موضوع و حس خاصی که غول‌های صنعت در دنیا دارند را تجربه خواهید کرد.

داستان بازی در سال 1997 میلادی جریان دارد، زمانی که دنیا درگیر مشکلات اقتصادی بسیاری بوده و رویدادهای مهم مختلفی در این موضوع دنیا را به هم ریخته بود. سازمان‌های بورس جهانی به رکود نشسته بودند، شرکت مایکروسافت به یکی از بزرگ‌ترین و باارزش‌ترین شرکت‌های دنیا تبدیل شده و بسیاری موارد دیگر. بازی شما را وارد همین دهه می‌کند و مدیریت این اوضاع عجیب را بر عهده شما قرار خواهد داد. آیا می‌توانید مدیریت بهتری در گذران این بازه تاریخی داشته باشید؟

گیم پلی بازی مانند تمامی عناوین مدیریتی دیگر طراحی شده و با زاویه دوربین استراتژیک، دید خوبی از نقشه و محیط در اختیار شما قرار می‌دهد. رابط کاربری ساده و مناسبی در بازی طراحی شده تا تمامی ابزارهای لازم را برای استفاده و یادگیری در دسترس شما قرار دهد. در این بازی بیش از 30 مدل صنعت مختلف و بزرگ وجود داشته و در طول آن باید تمامی جوانب مختلف مانند ارزش‌های افزوده، سهام، مدیریت کارمندان و افراد زیردست و… را بر عهده بگیرید. سیستم اقتصاد پویا و واقع‌گرایانه‌ای در دنیای بازی حاکم است و هوش مصنوعی به‌طور دائم شما را به چالش خواهد کشاند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Traffic Giant و Planet Zoo را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Industry Giant با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.