دانلود بازی Infernax برای کامپیوتر

Infernax-

استودیوهای مستقل و کوچک را می‌توان قهرمانان صنعت بازی‌های ویدیویی نامید زیرا در دورانی که بازی‌های ناامیدکننده‌ای در تعداد پایین توسط استودیوهای بزرگ منتشر می‌شود، به کمک طرفداران این سرگرمی‌های دیجیتال می‌آیند. تنوع بالای بازی‌های مستقل باعث شده تا سوژه‌های جذاب زیادی برای تجربه در اختیار مخاطبان قرار بگیرد. بازی Infernax از استودیو Berzerk عنوانی در سبک پلتفرمر دوبعدی بوده که ماجراجویی‌های مهیج و اکشن یک شوالیه شجاع را برای تجربه در اختیار شما قرار خواهد داد.

داستان بازی همان‌طور که اشاره شد، در مورد یک شوالیه بوده که به‌تازگی به محل زندگی خودش برگشته است. او به‌سرعت متوجه می‌شود که سرزمینش توسط بیماری مهلکی آلوده‌ شده و موجودات شروری در آن سکونت می‌کنند. حال که به دنبال منبع این بیماری هستید، باید ماجراهای پرمخاطره بسیاری را از سر گذرانده و با هیولاهای مخوف و موجودات سرسختی روبه‌رو شوید. برای یکی از مهیج‌ترین ماجراهای زندگی خود در دنیای پیکسلی و دوبعدی بازی آماده شوید.

جدای از گیم پلی کلاسیک پلتفرمر دوبعدی که اکشن بالایی دارید، بازی Infernax دارای پایان‌های متفاوتی است که بسته به انتخاب‌های شما در طول مراحل رقم خواهد خورد. انتخاب‌ها و تصمیم‌های شما در قبال موضوعات مختلف، سرنوشت سرزمین و افرادش را تحت تأثیر قرار می‌دهد. چالش گیم پلی نیز در سطح بالایی قرار داشته و دشمنان شما بسیار سرسخت هستند. از لحاظ آزادی عمل، می‌توان بازی را یک عنوان نیمه جهان‌باز دانست که مسیری غیرخطی را به شما ارائه خواهد داد. خریدن آیتم‌ها، افزایش سطح Level و… از دیگر مکانیک‌های بازی هستند که تجربه‌ای کامل، لذت‌بخش و سرگرم‌کننده را در این دنیای وسیع به خوردتان خواهند داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hollow Knight و Dead Cells را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Infernax با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید