دانلود بازی Inferno Beyond the 7th Circle برای کامپیوتر

دانلود بازی Inferno Beyond the 7th Circle

عناوین نقش‌آفرینی از گذشته نیز عمق بسیار بالایی در داستان و گیم پلی را به خورد مخاطبان می‌دادند و سبکی محبوب و منحصربه‌فرد بودند. این بازی‌ها به دلیل اینکه به عناصر بسیاری با دقت بالا توجه می‌کردند، جذاب و سرگرم‌کننده هستند. گاهی برخی استودیوهای سازنده، عناوین خود را با الهام از عناوین نقش‌آفرینی گذشته طراحی می‌کنند. بازی Inferno Beyond the 7th Circle از استودیو 68k عنوانی ماجرایی با زاویه دوربین اول‌شخص بوده که تلفیقی از ماجراجویی در دخمه‌ها و عناصر نقش‌آفرینی قدیمی را به خوردتان می‌دهد.

داستان بازی در دنیایی جریان دارد که مملو از موجودات شرور و اهریمنی شده و تنها تعداد کمی از انسان‌ها زنده مانده‌اند، به‌نوعی که جز اقلیت سیاره زمین محسوب می‌شوند. شما یکی از بازمانده‌های انسان‌ها هستید که در تلاش برای پیدا کردن راهی برای زنده ماندن و پیدا کردن غذا و محلی امن برای زندگی، وارد ماجراهای پرمخاطره‌ای شده‌اید. آیا می‌توانید از موانع و اهریمن‌های شرور عبور کرده و به رستگاری برسید؟

گیم پلی بازی با زاویه دوربین اول‌شخص طراحی شده و شما باید دائم در دخمه‌ها و اتاق‌های مختلف پیشروی کنید و با پیدا کردن آیتم‌ها و تجهیزات جدید، خودتان را برای چالش‌های سخت‌تر آماده کنید. مبارزات در سبک کلاسیک نوبتی بازی‌های نقش‌آفرینی طراحی شده و برای ساخت کلاس و ویژگی‌های کاراکتر خود نیز دست شما باز است. بیش از 70 فرمول برای ساخت جادوهای مختلف نیز وجود دارد. به‌جز مبارزات، بخشی از بازی نیز به حل کردن معماها و پازل‌های سخت و چالش‌برانگیز اختصاص دارد که مکان‌ها و آیتم‌های مخفی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Amnesia و Doom را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Inferno Beyond the 7th Circle با وب‌سایت  همراه باشید.