دانلود بازی Jaws of Extinction برای کامپیوتر

بازی‌های اکشن و ماجرایی امروزه به سوژه‌های متنوع زیادی می‌پردازند. تلفیق این بازی‌ها با عناصر آخرالزمانی، زامبی‌ها و ویروس‌های مهلک می‌تواند عناوین جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را پدید آورد. علاوه بر این، سوژه آخرالزمان عناصر بقا و وحشت را نیز به چاشنی اضافه می‌کند و بازی کاملی خلق می‌شود که می‌تواند ساعت‌ها شما را در دنیای مجازی خودش سرگرم کند. بازی Jaws of Extinction از استودیو KYE Creations عنوانی ماجرایی بوده که شما را وارد یک جزیره نفرین‌شده می‌کند، جزیره‌ای که ساکنانش توسط انگلی خطرناک تبدیل به موجودات ترسناک و وحشی شده‌اند و اگر کاری نکنید، این ویروس در سراسر جهان گسترش پیدا خواهد کرد.

جزیره‌ای که به آن سفر می‌کنید، Eden-Nadir نام دارد که در گذشته به خاطر پوشش گیاهی زیبا و طبیعت بکرش به‌شدت شهرت داشته است، اما اکنون به جهنمی ترسناک و خطرناک تبدیل شده و قدم زدن در آن چندان کار عاقلانه‌ای نیست. سبک گیم پلی بازی، جهان‌باز بوده و آزادی عمل زیادی برای گشت‌وگذار در این جزیره در اختیار خواهید داشت. زاویه دوربین سوم شخص و عناصر بقا و وحشت از ویژگی‌های اصلی این عنوان مهیج هستند. تنوع دشمنان نیز بالا بوده و به‌جز موجودات ترسناک آلوده، با بازمانده‌های مسلح و حیوانات وحشی نیز سر و کار خواهید داشت. هر چیزی در این جزیره برای کشتن شما درنگ نخواهد کرد.

نکته حائز اهمیت دیگر بازی، وجود تنوع بالای سلاح و تجهیزات بوده که برای شلیک سلاح‌های گرم، زاویه دوربین به حالت اول‌شخص تغییر پیدا می‌کند. موجودات آلوده بازی به سمت آب جذب می‌شوند و در صورت تماس با آن، قدرت بیشتری پیدا خواهند کرد. بازی مملو از مأموریت‌های اصلی و فرعی، نقاط مخفی برای گشت‌وگذار و ملاقات با کاراکترهای متعدد است که گیم پلی آن را عمق بیشتری بخشیده و ساعات بیشتری را می‌توانید در آن سرگرم باشید. جهان‌باز بودن هم باعث می‌شود آزادی عمل بالایی از همان ابتدا در اختیار داشته باشید و مسیری غیرخطی را مطابق سلیقه خود پیش بگیرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Days Gone و The Forest را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Jaws of Extinction با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.