دانلود بازی Just Cause 4 Complete Edition برای کامپیوتر

سری بازی‌های Just Cause از همان آغاز دو عنصر کلیدی را در بطن گیم پلی خود جای‌داده بودند. انفجار و بدل‌کاری‌هایی که ازلحاظ فیزیکی قطعاً غیرممکن خواهند بود. این دو عنصر به همراه الهام گرفتن از بازی‌های Open-World دیگر مانند GTA منجر به خلق بازی‌ای شد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد و موفقیت چشمگیر آن، استودیو سازنده را به ساخت دنباله‌های بیشتری از این بازی ترغیب کرد. بازی Just Cause 4 آخرین شماره عرضه‌شده از این سری بازی‌ها است که توسط استودیو Avalanche Studios ساخته‌شده است.

داستان بازی ساده است. شما دوباره در نقش Rico Rodriguez بازی خواهید کرد که به‌نوعی یک ابرانسان پرنده محسوب می‌شود و دوباره باید علیه یک دیکتاتور جدید مبارزه کنید. این دیکتاتور این بار به تکنولوژی‌ای دسترسی دارد که اجازه دست‌کاری در سیستم آب‌وهوای منطقه را به او می‌دهد. داستان بازی دوباره حکایت تغییر یک رژیم به کمک انفجار و آتش است! گیم پلی بازی نیز به‌سادگی داستان است. هر شئ ای که به رنگ قرمز است (و حتی برخی دیگر که رنگ‌های دیگری دارند) منفجر می‌شود و جشنواره‌ای از انفجارهای لذت‌بخش را پیش چشمان شما به نمایش می‌گذارد. شما باید در نقشه وسیع بازی که مانند سری‌های قبل یک منطقه استوایی با پوشش‌های جنگلی انبوه و زیبا، ساحل و رودخانه‌های بسیار است به گشت‌وگذار بپردازید و با ابزارها و سلاح‌های متعددی که در دسترس دارید، پایگاه‌های دشمن را با خاک یکسان کنید. تنوع مأموریت‌ها نسبت به شماره‌های قبلی بسیار بهتر است و به‌جز کارهای عادی، مأموریت‌های جدیدی مانند پرتاب یک ماشین بمب‌گذاری‌شده در دریا را نیز در این بازی تجربه خواهید کرد.

راهنمای قدم به قدم بازی Just Cause 4

بازی Just Cause 4 توسط استدیو Avalanche Studios ساخته‌شده است. در این مطلب با راهنمای قدم به قدم و ویدیویی تمام مراحل بازی Just Cause 4 با کیفیت بالا و حجم مناسب با ما همراه باشید.

راهنمای قدم به قدم بازی Just Cause 4

اما چیزی که بیشترین شهرت را در بازی‌های Just Cause دارد تأکید بسیار آن بر صحنه‌های اکشن و مملو از انفجار است. پس از کمی پیشروی به طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها و ادوات جنگی دسترسی پیدا می‌کنید و با فشردن چند کلیک ساده آن‌ها پیش روی شما فراهم می‌شوند تا مأموریت شمارا بیش‌ازپیش “انفجاری” کند! همچنین قلاب معروف Rico به همراه چتر نجات و WingSuit بسیار سریع در دسترس شما قرار می‌گیرند و به شما قابلیت اجرای حرکاتی بینهایت غیرممکن اما جذاب و هیجان‌انگیز را می‌دهند. این بازی می‌تواند خستگی یک روز شلوغ را کاملاً از تن شما بیرون کند. شما با خلاقیت خود و استفاده از ابزارهای مختلف می‌توانید صحنه‌های بامزه و خنده‌داری را در مبارزات با دشمنان ایجاد کنید. قوانین فیزیک در این بازی علناً وجود ندارند و شما خطرناک‌ترین کارها را هم مجاز هستید که امتحان کنید بدون اینکه نگران صدمه یا آسیب دیدن باشید.

گرافیک بازی نیز دنیایی زیبا را در کنار انفجارهای چشم نوازش برای شما طراحی کرده است. سلاح جدید شخصیت منفی داستان که تغییرات آب و هوایی شدیدی ایجاد می‌کند، با ایجاد طوفان‌های شدید، رعدوبرق و … صحنه‌هایی زیبا و شگفت‌انگیز را در بازی خلق کرده است. همچنین ازلحاظ ظاهری شاهد یکی از بهترین انفجارها در بازی‌های ویدیویی هستید. Just Cause 4 یک بازی ساده است که برای گذران وقت شما به بهترین نحو، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. پس کمربندهای خود را سفت کنید و برای ماجرایی سرشار از انفجارهای زیبا و بدلکاری‌های غیرممکن آماده شوید!

در ادامه برای دانلود بازی Just Cause 4 Complete Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید