دانلود بازی Kapia برای کامپیوتر

دانلود بازی Kapia

بازی‌های ویدیویی تا به حال ماجراجویی‌های جذاب زیادی را به تجربیات ما اضافه کرده‌اند و روایت‌های سرگرم‌کننده آن‌ها در دنیای مجازی، برای بسیاری لذت‌بخش بوده است. یکی از سبک‌های پرطرفدار، بازی‌های معمامحوری بوده که روایت‌های داستانی پرعمق و سرگرم‌کننده‌ای را به خورد مخاطب می‌دهند. بازی Kapia از استودیو 2 FOR 2 عنوانی ماجرایی با همین ویژگی‌ها بوده که داستان دو کاراکتر دوست‌داشتنی را در دنیایی پر از ربات‌ها برای شما روایت می‌کند. برای ماجراجویی‌ها و معماهای چالش‌برانگیز آماده شوید.

داستان در دنیایی شبه آخرالزمانی جریان دارد که اتحاد جهانی در آن فروپاشیده و جوامع به دو بخش غربی و شرقی تقسیم شده‌اند. از طرفی شیوع بیماری مرموزی باعث شده که سطح زمین غیرقابل‌سکونت شود و مردم برای زنده ماندن به اعماق زمین پناه ببرند. شما باید ماجراهای بازی را در کنار دو کاراکتر دوست‌داشتنی دنبال کنید، Stefan که یک خلبان بازنشسته و پدربزرگی مهربان است و Reny که نوه باهوش و خلاق اوست. به دنیای KAPIA خوش آمدید!

گیم پلی بازی با سبک ساده Point & Click طراحی شده و زوایای دوربین متغیر، تجربه بازی را لذت‌بخش‌تر می‌کنند. در برخی قسمت‌ها زاویه دوربین به اول‌شخص تغییر پیدا می‌کند تا برای تعامل با آیتم‌ها و حل معماها دید بهتری داشته باشید. علاوه بر این به کمک کنترلر می‌توانید گیم پلی متفاوتی را به شکل روان‌تر تجربه کنید. در طول مراحل کنترل هر دو کاراکتر بر عهده شما قرار می‌گیرد و برای رسیدن به هدف‌ها، می‌توانید مسیرهای مختلفی را با هر یک طی کنید.

طراحی محیط‌ها به شکلی کارتونی و سه‌بعدی انجام شده و دنیایی زیبا و آینده‌گرایانه را پیش چشمانتان به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، بازی مملو از معماها و موانع جذاب و متفاوت بوده که سر راه شما قرار می‌گیرند و برای حل کردن هر کدام باید چاره متفاوتی پیدا کنید. وجود مینی گیم‌های سرگرم‌کننده هم بخش دیگری از گیم پلی بازی هستند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Outer Wilds و Sable را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Kapia با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.