دانلود بازی Kardboard Kings برای کامپیوتر

Kardboard Kings

بازی‌های شبیه‌ساز در طول سال‌های متوالی، پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند. این بازی‌ها علاوه بر اینکه گیم پلی جذابی را ارائه می‌دهند، سوژه‌های متنوعی را برای تجربه در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند. شما در قالب بازی‌های شبیه‌ساز می‌توانید فعالیت‌ها و کارهای بسیاری را در دنیایی مجازی به خورد خود دهید، از کشاورزی گرفته تا ساخت‌وساز شهرها و مدیریت تجارت‌های مختلف. بازی Kardboard Kings از استودیو Akupara Games عنوانی جذاب و دوبعدی در همین سبک بوده که مدیریت و اداره یک مغازه کارت فروشی را بر عهده شما قرار خواهد داد.

شاید شما هم در زندگی واقعی از آن دسته افرادی باشید که علاقه زیادی به جمع‌آوری کارت‌ها و تشکیل کلکسیون‌ها دارند. در این بازی، شما می‌توانید کارت فروشی خودتان را تأسیس کرده، آن را مدیریت و اداره کنید و با فروش کارت‌ها و جمع‌آوری کلکسیون‌های شخصی، از این فعالیت سرگرم‌کننده، لذت ببرید. طیف گسترده‌ای از کارت‌ها برای فروش در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می‌توانید آن‌ها را به مشتری‌های خود بفروشید و یا برعکس برای کلکسیون خود نگه دارید. کاراکتر اصلی شما Harry Hsu نام دارد و این مغازه کوچک را به‌تازگی به ارث برده است.

طراحی محیط‌های بازی به شکل دوبعدی صورت گرفته و بازی بر روی بیشتر سیستم‌ها روان اجرا می‌شود. به‌جز فروش و جمع‌آوری کارت، مدیریت مغازه و همچنین ارتقا و توسعه وسایل آن با استفاده از درآمدی که کسب می‌کنید از جمله فعالیت‌های درون بازی است. شما هر چه بتوانید محبوبیت بیشتری بین مشتری‌ها کسب کنید، درآمد بیشتری به دست آورده و توسعه مغازه ساده‌تر خواهد شد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Prison Architect و Cookie Clicker را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Kardboard Kings با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.