دانلود بازی Kenshi برای کامپیوتر

دانلود بازی Kenshi

سبک Sandbox با ورود خود به بازی‌های ویدیویی، انقلاب بزرگی ایجاد کرد. توضیح مختصر این سبک را می‌توان آزادی عمل بالا دانست، همانند کودکی که در دوران مهد می‌توانست در زمین‌های شنی بازی کند و لذت ببرد. بازی‌های نقش‌آفرینی یکی از مناسب‌ترین ژانرها برای تلفیق با سبک Sandbox هستند و تا به امروز عناوین بسیاری در این امر موفق ظاهر شده‌اند. بازی Kenshi از استودیو Lo-Fi Games عنوانی جهان‌باز و نقش‌آفرینی بوده که در آن می‌توانید کاراکتر خود را به شیوه‌های مختلفی پرورش داده و از آزادی عمل بالا لذت ببرید.

این بازی دنیایی وسیع را در سبک پساآخرالزمانی در اختیار شما قرار می‌دهد تا در آن آزادانه گشت‌وگذار کرده و کاراکتر خود را به شکوفایی برسانید. روایت داستانی بازی کاملاً غیرخطی بوده و شما آزاد هستید هر چیزی که می‌خواهید در آن باشید مانند دزد و راهزن، تاجر، مزدور، فرمانده جنگی، ماجراجو، کشاورز و… این حجم از آزادی عمل و عمق محتوا باعث می‌شود ساعت‌ها در دنیای این بازی بتوانید سرگرم شده و به معنای واقعی کلمه، نقش‌آفرینی کنید.

نقشه بازی بیش از 870 کیلومترمربع وسعت داشته و مملو از مناطق مختلف و مرموز است که رازها و ماجراهای پنهانی را در دل خود جای داده‌اند. گیم پلی را می‌توان ترکیبی از عناوین استراتژی لحظه‌ای و نقش‌آفرینی دانست و خبری از قهرمان نیست زیرا هر شخصیتی که ملاقات می‌کنید می‌تواند از لحاظ قدرت با شما برابری کند. شما یک انسان عادی میان بسیاری دیگر هستید که در تلاش برای زنده ماندن و پیشرفت است که این امر، به عدم کلیشه‌ای بودن بازی کمک شایانی می‌کند.

ساخت و ساز مقر اصلی و سرپناه، پیدا کردن منابع مهم، تجهیزات و سلاح، ساخت و ساز آن‌ها و گشت‌وگذار و انجام مأموریت‌های فرعی و اصلی از جمله کارهایی است که می‌توانید در بازی Kenshi انجام دهید. روند غیرخطی بازی باعث می‌شود بازی از تکرارپذیری بالایی برخوردار باشد. هوش مصنوعی خوب بازی هم چالش آن را بیشتر کرده و پیروزی در مبارزات نیازمند تاکتیک و برنامه‌ریزی مناسب است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های RimWorld و Rust را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Kenshi با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.