دانلود بازی Know By Heart برای کامپیوتر

دانلود بازی Know By Heart

بازی‌های ویدیویی این توانایی را دارند تا روایت‌های احساسی و سرگرم‌کننده‌ای را به خورد مخاطبان خود دهند، کاری که شاید قبلاً فقط از فیلم و کتاب‌های داستان بر می‌آمد. امروز می‌توان تجربه‌های ترسناک، احساسی، مهیج و… را در دنیای مجازی بازی‌های ویدیویی برای خود رقم زد و از هر کدام به شیوه‌ای متفاوت لذت برد. بازی Know By Heart از استودیو Ice-Pick Lodge عنوانی ماجرایی و داستان محور بوده که در طول آن باید دیدار دوباره چند دوست را پس از مدتی طولانی جدا بودن از هم تجربه کرده و خاطرات تلخ و شیرین هر کدام را در کنارشان مرور کنید.

این بازی سبک و سیاقی محزون و تراژیک دارد. همه چیز از روایت داستانی، موسیقی و گیم پلی بازی با اتمسفری عمیق و غم‌انگیز طراحی شده و تجربه منحصربه‌فردی را به شما ارائه می‌دهد. گیم پلی بازی مجموعه‌ای از مینی گیم‌های جذاب و ساده است که در کنارشان روایت داستان و سرنوشت و خاطرات کاراکترها به شکلی ساده مرور می‌شود، اینجا داستان کوتاه بودن عمر و گذر سریع زمان را تجربه خواهید کرد.

شخصیت اصلی بازی Misha نام داشته و زندگی‌اش اسیر روزمرگی خسته‌کننده‌ای شده است. او بالاخره تصمیم می‌گیرد از این چرخه خودش را نجات دهد و با دوستان دوران کودکی‌اش دوباره ملاقات کند. حال در کنار آن‌ها باید به تجدید خاطرات پرداخته و چیزهای مخفی و گاهی تلخ را بار دیگر با آن‌ها تجربه کنید. بازی گیم پلی کوتاهی در حد 5 ساعت داشته و اتمسفر قوی در کنار مینی گیم‌های ساده از ویژگی‌های اصلی‌اش است. شما باید در خاطرات گذشته کاراکتر اصلی و تعامل او با دوستانش غرق شده و از این لحظات ویژه و عمیق لذت ببرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Life is Strange: True Colors و Detroit: Become Human را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Know By Heart با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.