دانلود بازی Lets Build a Zoo برای کامپیوتر

دانلود بازی Lets Build a Zoo

امروزه بازار داغ بازی‌های ویدیویی مملو از عناوین شبیه‌ساز و جذابی بوده که سوژه‌های متنوعی را محوریت خودشان قرار داده‌اند. شما در این بازی‌ها می‌توانید فعالیت‌های سرگرم‌کننده‌ای را در سبک مدیریتی و ساخت‌وساز تجربه کرده و هم از بازی کردن لذت ببرید و هم اطلاعاتی در مورد آن صنعت یا فعالیت به دست آورید. بازی Let’s Build a Zoo از استودیو Springloaded عنوانی جدید بوده که ساخت‌وساز، مدیریت و توسعه یک باغ‌وحش را بر عهده شما قرار می‌دهد و مملو از محتوای سرگرم‌کننده است.

مانند تمامی عناوین شبیه‌ساز ساخت‌وساز، در این بازی نیز باید اصولی را رعایت کرده و امپراتوری بزرگ خودتان را از صفر پایه‌گذاری کنید. برای ساخت باغ‌وحش ابتدا زمینی در اختیارتان قرار می‌گیرد که باید آن را از گونه‌های مختلف حیوانی پر کرده، مکانی مناسب برای زندگی آن‌ها فراهم کرده و کارمندانی برای رسیدگی و سرویس‌دهی استخدام کنید. هدف اصلی شما راضی نگه‌داشتن حیوانات و همچنین بازدیدکنندگان باغ‌وحش است که منجر به کسب درآمد خوب و محبوبیت می‌شود. سپس می‌توانید به کمک این درآمد، باغ‌وحش را توسعه داده و اجزای بیشتری به آن اضافه کنید.

یکی از نوآوری‌های بازی، اجازه تلفیق DNA حیوانات مختلف و خلق کردن گونه‌های جدید است. بیش از 500 گونه جانوری متفاوت در بازی وجود دارد که هرکدام را می‌توانید با هم تلفیق کرده و موجود تخیلی و جدیدی بسازید. برای مثال تلفیق DNA یک گاو با مرغ موجودی جذاب و متفاوت به اسم Chickow پدید می‌آورد. این ترکیب‌ها بیش از 300 هزار گونه جدید و تخیلی از حیوانات را مهمان باغ‌وحش شما کرده و دلیلی برای مطرح‌شدنش هم می‌شوند.

ازلحاظ گرافیکی بازی طراحی‌های پیکسلی ساده و دوبعدی را برگزیده و تصاویر زیبایی با رنگ‌های زنده در آن شکل گرفته است. گیم پلی نیز ساده بوده و مدیریت بخش‌های مختلف و کسب درآمد را با اندکی وقت گذراندن فرا خواهید گرفت تا تجربه بازی برای هر بازیکنی لذت‌بخش باشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Planet Zoo و Timberborn را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Lets Build a Zoo با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.