دانلود بازی Letters A Written Adventure برای کامپیوتر

دانلود بازی Letters A Written Adventure

بازی‌های معمایی امروزه تنوع بالایی پیدا کرده‌اند و عناوین مختلفی با سوژه‌های جذاب و سرگرم‌کننده در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند. این بازی‌ها به دلیل داشتن مکانیک‌های ساده گیم پلی، تمرکز بیشتری بر سایر عناصر مانند داستان و شخصیت‌پردازی داشته و از این نظر، جذابیت بالایی دارند. بازی Letters A Written Adventure از استودیو 5am Games GmbH عنوانی جذاب و معمایی بوده که روایت‌های یک دختر بامزه سوئیسی را در میان نامه‌ها و پیام‌های مختلفش به خوردتان خواهد داد.

شما در این بازی به‌طور کامل در حال گشت‌وگذار میان پیام‌ها، ایمیل‌ها و… هستید و باید با استفاده از قدرت کلمات و مکالمه‌های از راه دور، معماها و پازل‌های درون بازی را حل کنید. تعامل با دوستان، کمک به آن‌ها و انتخاب‌های مختلف به شما اجازه می‌دهد تعیین کنید که چه کسی در مسیر زندگی شخصیت اصلی داستان قرار بگیرد و چه کسی برای همیشه فراموش شود.

روایت داستانی بازی در دهه 90 جریان دارد و شخصیت اصلی شما با نام Sarah شناخته می‌شود. شما در طول بازی، با مسیر زندگی او و همچنین آشنایان و دوستانش همراه می‌شوید و یکی از بازیگوش‌ترین خواهرهای دنیا را هم ملاقات خواهید کرد. به‌تدریج سن و سال Sarah بیشتر می‌شود و روش برخورد و تصمیم‌هایش در قبال سایر افراد تغییر می‌کند. انتخاب‌های شما تأثیر به سزایی در مسیر زندگی سارا خواهد گذاشت و روایت داستانی بازی روندی غیرخطی و شاخه‌ای دارد. دنیای دوبعدی و جذاب بازی ترکیبی از نقاشی‌های دستی و کلمات بوده که با تعامل با هر کدام، معماها را حل کرده و تصمیم‌های مختلفی خواهید گرفت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Unpacking و Fall Guys را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Letters A Written Adventure با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :