دانلود بازی Life is Strange Before the Storm Remastered برای کامپیوتر

دانلود بازی Life is Strange Before the Storm Remastered

اگر از تجربه بازی‌های داستان محوری که مملو از کاراکترهای به‌یادماندنی و انتخاب‌های مهم هستند، لذت می‌برید، قطعاً نام سری Life is Strange به گوش شما خورده است. این بازی، به دلیل ماهیت شاخه‌ای داستان و روایت جذابی که در دنیای زیبایش در اختیار بازیکن قرار می‌دهد، در سطح بالایی از محبوبیت قرار دارد و به همین دلیل، استودیو Deck Nine تصمیم به بازسازی شماره‌های اول آن گرفت. بازی Life is Strange Before the Storm Remastered پیش درآمدی از داستان بازی اول است که وقایع سه سال قبل از داستان بازی اصلی را برای شما روایت می‌کند.

شما در این بازی برخلاف بازی اصلی، در نقش کلویی قرار خواهید گرفت. او که اکنون 16 سال دارد، به‌تازگی در سوگ پدر خود نشسته و درگیر بحران روحی روانی شده است. از طرفی کاراکتر اصلی بازی اول، مکس، به‌تازگی به شهر دیگری منتقل شده و به نوعی کلویی در این شرایط تنها مانده است. روایت جذاب داستان، شما را با کاراکتر جدیدی به اسم ریچل آشنا می‌کند و ماجراجویی‌های احساسی زیادی در این بازی منتظر شما خواهد بود. آیا می‌تواند با تصمیم‌ها و انتخاب‌های درست، سرنوشت خوبی برای کلویی رقم بزنید؟

در این بازی نیز، انتخاب‌ها و تصمیم‌ها نقش کلیدی را بازی می‌کنند. شما باید با تصمیم‌های مهمی که در لحظات حساس می‌گیرید، روایت داستانی را تغییر داده و سرنوشت کاراکترها را خودتان رقم بزنید. در این نسخه، می‌توان گفت تصمیم‌های مهم و سخت‌تری نسبت به بازی اصلی، پیش روی شما قرار خواهد گرفت. نسخه بازسازی شده بازی، از لحاظ گرافیکی کاملاً تغییر کرده و عناصر زیبا و مدرنی را به جلوه‌های ویژه‌اش اضافه کرده است. استفاده از نورپردازی‌های زیبا،محیط زیبا و همچینین تغییر انمیشین‌های صورت و حالات چهره کاراکترها و همچنین استفاده از بافت‌های باکیفیت برای طراحی محیط، از ویژگی‌های اصلی این نسخه بازسازی‌شده هستند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Life is Strange و Detroit: Become Human را نیز بررسی کنید.

در ادامه  میتوانید برای دانلود بازی Life is Strange Before the Storm Remastered با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.

مارا با کامنت های خود همراهی کنید