دانلود بازی Life is Strange Remastered برای کامپیوتر

دانلود بازی Life is Strange Remastered

ساخت بازی‌های داستان محور شاید یکی از سخت‌ترین و چالش‌برانگیزترین کارها برای استودیوهای بازی‌سازی باشد. این بازی‌ها تمام جذابیتشان را در روایت داستانی خلاصه می‌کنند و به‌جای ارائه گیم پلی مهیج و پیچیده، با استفاده از داستان عمیق و معرفی کاراکترهای به‌یادماندنی، تجربه‌ای لذت‌بخش را به خورد بازیکنان می‌دهند. معمولاً این دسته از بازی‌ها، دارای مسیری غیرخطی بوده و انتخاب‌های بازیکن در روایت داستان تأثیر مستقیم خواهد گذاشت و همین موضوع، تکرارپذیری و پایان‌های مختلف را برای بازی به ارمغان می‌آورد. بازی Life is Strange از استودیو Deck Nine یکی از همین عناوین موفق بود که به تازگی نسخه بازسازی‌شده آن منتشر شده تا روایت داستانی عمیق و جذابی را در دنیای زیبایش به خوردتان دهد.

کنترل زمان در روایتی جذاب

شما در این بازی، در نقش شخصیتی به اسم Max Caulfield قرار خواهید گرفت، یک عکاس جوان که به تازگی قابلیت جدیدی را در خود کشف کرده است. او می‌تواند زمان را کنترل کرده و به عقب برگرداند. در پی همین توانایی، مکس موفق می‌شود دوست نزدیکش، Chloe Price را از یک حادثه سهمگین نجات دهد. این دو دوست به‌سرعت درگیر ماجراجویی‌های جدیدی می‌شوند که با محوریت ناپدید شدن دانش آموزان در منطقه Arcadia Bay که یک بندرگاه زیبا است، جریان دارد. در همین حین، مکس متوجه می‌شود که دست‌کاری گذشته می‌تواند تغییرات بزرگی در آینده و زمان حال ایجاد کند.

بازگشت به Arcadia Bay

بازی در منطقه‌ای زیبا به اسم Arcadia Bay جریان دارد که در ایالت Oregon قرار دارد و شهر بندری کوچکی را برای گشت‌وگذار در اختیار شما قرار می‌دهد. شما دوباره تجربه قدم زدن در محوطه فانوس دریایی مرموز، درگیر شدن در ماجراهای ناپدید شدن Rachel Amber و یافتن فساد در حکومت می‌شوید. علاوه بر این، داستان آتش‌سوزی مرموزی در جنگل، طوفان‌های ماوراءالطبیعه و بسیاری ماجراهای دیگر در Arcadia Bay انتظارتان را می‌کشد. انتخاب‌های شما در کنار کاراکترهای مکس و کلویی، گذشته، حال و آینده را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

ماجراجویی در کنار مکس و کلویی

به‌جز ماجراهایی که سر راه این دو کاراکتر قرار دارد، تعامل آن‌ها با یکدیگر و پیشرفت دوستی و رابطه بین آن‌ها از ویژگی‌های مهم روایت داستانی این بازی جذاب است. گیم پلی بازی به‌سان مشاهده یک سریال بوده که بسیاری از پلان‌ها و صحنه‌هایش را خودتان کارگردانی می‌کنید. انتخاب‌های مهم و اینکه چه چیزی را در گذشته تغییر دهید، از عناصر اصلی و کلیدی هستند. علاوه بر این، بخشی از بازی نیز به گشت‌وگذار در محیط و پیدا کردن اشیاء و سرنخ‌های مهم اختصاص دارد. وجود دیالوگ‌های مهم و صداگذاری بی‌نظیر نیز باعث می‌شود روایت این بازی داستان محور، لذت‌بخش‌تر شود.

بازسازی جلوه‌های تصویری و انیمیشن‌ها

مهم‌ترین ویژگی نسخه بازسازی‌شده بازی Life is Strange، تغییرات عمده در بخش گرافیکی و انیمیشن‌های صورت کاراکترها است. نسخه اصلی بازی در سال 2015 منتشر شده بود و می‌توان گفت که سن و سالی از آن گذشته است؛ اما سازندگان به دلیل محبوبیت بالای این بازی، تصمیم به انتشار نسخه بازسازی‌شده آن گرفتند. تمامی جلوه‌های تصویری و نورپردازی‌ها، سبک و سیاقی مدرن و امروزی به خود گرفته‌اند و انیمیشن صورت و حالات چهره کاراکترها با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، دستخوش بهینه‌سازی‌های زیادی شده است تا تجربه شما از بازی، لذت‌بخش و مشابه عناوین مدرن و امروزی باشد. اگر می‌خواهید یکی از زیباترین روایت‌های زندگی خود را در قالب یک بازی ویدیویی تجربه کنید، نسخه بازسازی‌شده بازی Life is Strange را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Life is Strange: True Colors و Heavy Rain را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Life is Strange Remastered با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.