دانلود بازی Liftoff Drone Racing برای کامپیوتر

دانلود بازی Liftoff Drone Racing

یکی از ابزارهای جذاب و کاربردی دنیای مدرن امروز، پهپادها هستند که در مدل‌ها و ابعاد مختلفی وجود داشته و هر کدام ویژگی منحصربه‌فردی دارند. از پهپادهای نظامی بزرگ گرفته که قابلیت‌های تهاجمی دارند تا مدل‌های کوچک‌تر که برای عکس‌برداری استفاده می‌شوند و جنبه‌های تفریحی دارند. تجربه مسابقه دادن با پهپادها شاید برای بسیاری جذاب باشد. بازی Liftoff Drone Racing از استودیو LuGus عنوانی سرگرم‌کننده و متفاوت بوده که سوژه جدیدی را برای تجربه در اختیار شما قرار می‌دهد، درست حدس زدید، مسابقات مهیج با پهپادها!

گیم پلی بازی بسیار ساده بوده و همان چیزی است که انتظار دارید. شما کنترل پهپادهای کوچک با چهارپره یا همان Quadcopter‌ها را در دست خواهید گرفت. این رشته شاید برای بسیاری هنوز آشنا نباشد و به همین دلیل، بازی Liftoff Drone Racing می‌تواند فرصت مناسبی برای تجربه آن در دنیایی مجازی را به آن دسته از افراد بدهد. شما ابتدا می‌تواند ویژگی‌های ظاهری پهپاد خود را مانند رنگ و شکل پره‌ها تغییر داده و سپس برای مسابقه آماده شوید.

سرعت مسابقات بسیار بالا بوده و پیست‌های مختلفی برای تجربه آن‌ها طراحی شده است. علاوه بر این می‌توانید در بخش ساخت‌وساز، خودتان زمین مسابقه شخصی را طراحی کرده و سپس با دوستان خود به اشتراک بگذارید. چالش بازی در سطح مناسبی قرار دارد و حتی افراد تازه‌کار نیز با کمی وقت گذاشتن، در کنترل کردن پهپادها ماهر خواهند شد. پشتیبانی بازی از هدست‌های واقعیت مجازی از دیگر ویژگی‌های مهمش است که باعث می‌شود تجربه آن لذت‌بخش‌تر و واقع‌گرایانه‌تر شود. از آنجا که کنترل‌ها در بازی از مدل‌های واقعی شبیه‌سازی ‌شده‌اند، با تجربه بازی Liftoff Drone Racing می‌توانید در دنیای واقعی نیز پهپاد خود را بهتر و ماهرانه‌تر کنترل کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Liftoff Drone Racing با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.