دانلود بازی Locked Up برای کامپیوتر

دانلود بازی Locked Up

بازی‌های ترسناک امروزه به یکی از ژانرهای پرطرفدار در صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل شده‌اند. این بازی‌ها به‌تبع همین محبوبیت، تنوع بالایی پیدا کرده‌اند و با استفاده از عناصر مختلفی، سعی در القای حس ترس و وحشت در بازیکن دارند. گاهی وجود هیولاها، زامبی‌ها و قاتل‌های سریالی تعقیب‌کننده المان ترس بازی است، گاهی هم اتمسفر و جو سنگین که ترسی روان‌شناختی و متفاوت را به وجود می‌آورد. بازی Locked Up از استودیو EMKA_Games عنوانی با همین سبک و سیاق بوده که ماجراجویی‌های مهیج و استرس‌زایی را در اتمسفری تاریک و سنگین به خوردتان خواهد داد.

این بازی کوتاه که برای تمام کردنش تنها 2 ساعت زمان لازم دارید، در سبک ترس روان‌شناختی طراحی شده و تمامی عناصر آن، به کمک جوسازی سنگین و تصویرپردازی مناسب، القای ترس را در شما انجام خواهند داد. استفاده از انواع و اقسام جلوه‌های ویژه ترسناک، قطع و وصل شدن چراغ و برق و همچنین صدابرداری قوی، ساخت این اتمسفر جذاب و گیرا را میسر کرده است. شما در محیط‌های بازی که اکثراً راهروهای تاریک و کوچک خانه هستند، باید گشت‌وگذار کرده و مسیر خود را به سمت خروج پیدا کنید، در طول این ماجرای ترسناک، باید مراقب باشید که سلامت عقل کاراکترتان از دست نرود.

لوپ زمانی از ویژگی‌های دیگر بازی است. خانه‌ای که در آن پرسه می‌زنید، مکانی مخوف بوده که اتفاق‌های عجیب و ترسناکی در آن رخ داده است. حال که اسیر هستید، باید با استفاده از سرنخ‌ها و چراغ‌قوه خود، برای رها شدن تلاش کنید. زاویه دوربین اول‌شخص، بی‌دفاع بودن در برابر خطرها، پنهان شدن و مخفی‌کاری از اصلی‌ترین ویژگی‌های گیم پلی این بازی کوتاه هستند که ترسی دوساعته را به خوردتان خواهد داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Resident Evil Village را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Locked Up با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.