دانلود بازی Mad Experiments Escape Room برای کامپیوتر

دانلود بازی Mad Experiments Escape Room

اتاق فرار یکی از سرگرمی‌های جذاب و فیزیکی دنیای واقعی ما انسان‌ها است که در چند سال گذشته، به محبوبیت بالایی دست یافته‌اند. بازیکنان باید به‌صورت حضوری، وارد اتاق‌ها شوند و با حل کردن معما، عبور از موانع و تله‌ها، در زمانی محدود بتوانند فرار کنند. به‌تازگی این تجربه در قالب بازی‌های ویدیویی نیز میسر شده است. بازی Mad Experiments Escape Room از استودیو PlayTogether Studio عنوانی جذاب و معمایی با همین سوژه بوده که در آن باید رازهای تاریک و پنهان یک دانشمند و آزمایش‌هایش را کشف کنید.

برای تجربه بازی می‌توانید به‌صورت تک‌نفره یا گروهی شش نفره از بازیکنان وارد محیط بازی شده و ماجراجویی خود را تجربه کنید. گیم پلی بازی با زاویه دوربین اول‌شخص طراحی شده و در طول آن باید با گشت‌وگذار در اتاق‌های مختلف، سرنخ‌های متعددی را پیدا کرده، آیتم‌ها را بررسی کنید و با تعامل با آن‌ها، مسیر را برای ادامه پیدا کنید. بازی دارای 3 مرحله اصلی بوده که هر کدام به ترتیب چالش‌برانگیزتر می‌شوند. تنوع مراحل شاید کم باشد اما هر کدام از این 3 مرحله، سبک و سیاق طراحی خاصی دارند و معماهای متفاوتی را مقابل پای شما قرار می‌دهند.

از لحاظ گرافیکی، محیط‌ها و نورپردازی‌ها بسیار زیبا و رنگارنگ بوده که برای یک بازی مستقل کوچک امری تحسین‌برانگیز است. تمامی محیط‌ها و آیتم‌هایی که با آن‌ها در تعامل هستید، جزییات بالایی دارند و با جلوه‌ای زیبا مقابل چشمانتان به نمایش گذاشته می‌شوند. اگر از حل کردن معما و پیدا کردن سرنخ مخفی لذت می‌برید، این بازی جذاب را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Sherlock Holmes Chapter One و Escape Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Mad Experiments Escape Room با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.