دانلود بازی Martha Is Dead برای پلی استیشن 5

Martha-Is-Dead

 

شاید ساخت بازی ترسناکی که بتواند به‌خوبی حس ترس و دلهره را در بازیکن ایجاد کند، کار چندان ساده‌ای نباشد. عنصر ترس چیزی است که به‌سادگی نمی‌توان آن را در انسان‌های مختلف در قالب بازی ویدیویی القا کرد، با این حال در صنعت بازی‌های ویدیویی، عناوین ترسناک موفق متعددی وجود دارد که هر کدام با استفاده از عناصر مختلفی، مأموریت خود را انجام می‌دهند. بازی Martha Is Dead از استودیو LKA عنوانی جدید با گرافیکی زیبا و خیره‌کننده است که ترس را به شکلی روانی و عمیق در شما ایجاد خواهد کرد.

داستان بازی در سال 1944 و در کشور ایتالیا جریان دارد. شما در این بازی، مرزهای بین واقعیت و رؤیا را گم خواهید کرد و اثرات مخرب و تراژدی جنگ را تجربه می‌کنید. حال که تنش بین نیروهای آلمان نازی با سایر دنیا بالا گرفته، همه‌چیز به‌هم‌ریخته و در همین حین، جسد بی‌جان یک زن با نام Martha نیز در دریاچه‌ای کشف شده است، ظاهراً این زن در دریاچه غرق شده و خواهرش با نام Giuilia که دختر جوان یک سرباز آلمانی است باید با غم و اندوه این واقعه به‌تنهایی دست‌وپنجه نرم کند. پیدا کردن حقیقت پشت پرده مرگ Martha سوژه اصلی داستان بازی در دوران جنگ جهانی دوم است.

این بازی با تمام جزییاتی که دارد، توسط استودیویی کوچک ساخته شده و در دسته بازی‌های مستقل قرار می‌گیرد. دیالوگ‌های بازی برای القای حسی واقعی با زبان اصلی ایتالیایی صداگذاری شده هرچند امکان تغییر آن به انگلیسی نیز وجود دارد. داستان بازی حالتی شاخه‌ای داشته و لایه‌های مخفی زیادی در طول پیشروی خود داخل آن کشف خواهید کرد. شما در این بازی، غم از دست دادن عزیزان، اثرات مخرب جنگ و رازهای تاریک یک مرگ را تجربه می‌کنید. بخشی از بازی، تجدید خاطرات با بازی کردن با عروسک‌های مختلف است. این موارد در کنار اتمسفر سنگین، زاویه دوربین اول‌شخص و ترسی روان‌شناختی که در تمام عناصر بازی وجود دارد تجربه شما از بازی Martha Is Dead را لذت‌بخش و توام با استرس خواهد کرد. حل کردن معماها، گشت‌وگذار در محیط‌های ترسناک و پیدا کردن جوانب مخفی داستان، از دیگر ویژگی‌های بارز گیم پلی بازی است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Sherlock Holmes Chapter One را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Martha Is Dead با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.