دانلود بازی Maximum Action برای کامپیوتر

MAXIMUM

سبک شوتر اول‌شخص از گذشته یکی از محبوب‌ترین ژانرهای بازی‌های ویدیویی بوده است. این سبک محبوب به دلیل اکشن و هیجان بالایی که به خورد بازیکن می‌دهد، به‌شدت سرگرم‌کننده و لذت‌بخش است و تا به امروز عناوین مختلفی با سوژه‌های متنوع در این ژانر ساخته و منتشر شده‌اند. بازی Maximum Action از استودیو George Mandell عنوانی کلاسیک در همین سبک بوده که هیجان و اکشن بی‌حد و مرزی را در اتمسفری شرقی به خوردتان خواهد داد.

گیم پلی بازی علاوه بر دارا بودن عناصر کلاسیک شوتر، بر مبنای فیزیک واقع‌گرایانه‌ای طراحی شده که لذت بازی را چند برابر می‌کند. شما با تجربه این بازی حس و حال شرکت در یک فیلم اکشن در کشورهای شرقی را خواهید داشت. وجود صحنه‌های آهسته، خون و خونریزی و اکشن کلاسیک سبک شوتر، از ویژگی‌های بارز بازی Maximum Action هستند. شما در طول مراحل بازی باید دائم در حال حرکت کردن، پریدن، لیز خوردن، شلیک کردن و جاخالی دادن از شلیک دشمنان باشید.

سبک و سیاق گرافیک بازی نیز به شکلی پیکسلی و سه‌بعدی بوده و با هر دستگاهی می‌توانید بازی را روان اجرا کنید. تنوع سلاح‌های درون بازی نیز مناسب بوده و قابلیت آهسته کردن زمان، از دیگر ویژگی‌های گیم پلی است که تجربه‌ای مشابه سری Max Payne را با زاویه دوربین اول‌شخص در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر به سبک شوتر اول‌شخص علاقه دارید و می‌خواهید عنوانی مملو از هیجان و اکشن را تجربه کنید، این بازی جذاب را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Doom Eternal و Ready or Not را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Maximum Action با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.