دانلود بازی Medieval Dynasty برای کامپیوتر

دانلود بازی Medieval Dynasty

چهره قاره اروپا در دوران قرون‌وسطی با چیزی که الآن می‌بینیم کاملاً متفاوت بود و جنگ‌های زیادی میان قدرت‌های تازه پا گرفته و امپراتوری‌های قدیمی بر پا بود. بازی‌های زیادی در طول سال‌های گذشته، تلاش کرده‌اند تا آن دوره تاریخی را زنده کنند و هرکدام به‌نوعی موفق شده‌اند. استودیو Render Cube به‌تازگی بازی تازه‌ای در سبک نقش‌آفرینی و شهرسازی ایجاد کرده که قرون‌وسطی و اوایل قدرت گرفتن امپراتوری‌های اروپایی را به تصویر می‌کشد. در بازی Medieval Dynasty باید به شکار و ساخت سرپناه بپردازید و نه‌تنها خودتان، بلکه اعضای خانواده را هم از دوران سخت و طاقت‌فرسای آن زمان نجات دهید وزندگی تازه‌ای برای خود بسازید.

داستان بازی Medieval Dynasty از جایی شروع می‌شود که قدرت‌های نو، جنگ بزرگی راه انداخته‌اند و شما به‌عنوان یک جوان با هزاران آرزو، از ارتش فرار کرده و سرنوشت زندگی‌تان را به دست می‌گیرید. چنین کاری در اروپای قدیم به‌هیچ‌وجه آسان نبوده و چالش‌های سختی پیش رودارید که برای مقابله آن‌ها باید توانایی‌های جدیدی مانند شکار و دفاع از خود یاد بگیرید. زندگی کم‌کم روی خوشش را به شما نشان می‌دهد و اداره یک قبیله کوچک را به دست خواهید گرفت و کم‌کم آن را گسترش خواهید داد. خطرات زیادی مانند حیوانات وحشی شمارا تهدید می‌کنند و نیاز به ساخت یک‌خانه مناسب با تجهیزات رضایت‌بخش خواهید داشت که آن‌ها را از محیط اطراف به دست خواهید آورد. روستای ایجادشده توسط شما باید از پس چالش‌های زیادی مانند طوفان‌های فصلی و فصل زمستان بربیاید و تمام این‌ها به توانایی و آماده‌سازی شما بستگی دارد.

گیم پلی بازی Medieval Dynasty مشابه Animal Crossing است اما دنیای آن کاملاً واقعی است و خطرات پیش‌آمده هم جدی و خشن هستند. دنیای سه‌بعدی و بزرگ بازی سرشار از اتفاقات مختلف است و بقا را سخت می‌کند. فکر کنید که زمستان درراه است و خبری از هم مغازه و سوپرمارکت نیست، باید آذوقه جمع کنید و خود را برای این فصل سرد و سخت آماده کنید. نحوه شبیه‌سازی بازی بسیار جالب است و اجازه ساخت ابزار و تجهیزات مختلفی را می‌دهد و ساخت اسطبل، خانه و مزرعه، تنها بخشی از تجربه گسترده و بی‌نظیر بازی است. شخصیت‌های داخل بازی کاملاً زنده و پویا هستند و می‌توان با آن‌ها ارتباط برقرار کرد و حتی با کمک به دیگران، نظرشان را جلب کرد. داشتن استراتژی مناسب، یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای بقا و ایجاد یک روستای بزرگ است. اگر به بازی‌های این سبک علاقه‌مند هستید، The Forest و The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Medieval Dynasty با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.