دانلود بازی Metro Simulator برای کامپیوتر

دانلود بازی Metro Simulator

شبیه‌سازها امروزه به یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سبک‌های بازی‌های ویدیویی تبدیل شده‌اند و عناوین بسیاری با سوژه‌های مختلف در این قالب منتشر می‌شود. هر فعالیت یا سوژه‌ای که به فکرتان برسد را می‌توانید در قالب شبیه‌ساز تجربه کنید و از آن لذت ببرید. بازی Metro Simulator از استودیو Kishmish Games سوژه مترو و قطارهای زیرزمینی را برای خود برگزیده تا بتوانید درک بهتری از این صنعت پیشرفته داشته باشید و کنترل آن‌ها را هم در دست بگیرید.

شاید در طول روز بسیاری از ما از مترو به‌عنوان وسیله حمل‌ونقلی سریع و امن برای رسیدن به مقصد، استفاده کنیم اما ساز و کار دقیق آن را ندانیم. در این بازی، می‌توانید چیزهای زیادی از این قطارهای زیرزمینی و همچنین روشی که کار می‌کنند، یاد بگیرید. یکی از اصلی‌ترین بخش‌های کارکرد مترو، چراغ‌های راهنمایی است که توسط آن راننده مسیر درست را انتخاب کرده و در صورت مسدودی و یا بروز حادثه روی ریل، از آن مطلع می‌شود.

در نقش راننده، علاوه بر جابه‌جایی مسافران گاهی باید قطارها را برای سرویس و تعمیر شدن، به تعمیرگاه مخصوصشان ببرید. همچنین امکان بروز حوادث نیز وجود داشته و باید خودتان را برای برخی شرایط بحرانی نیز آماده کنید. مسافران به شکل واقع‌گرایانه‌ای طراحی شده‌اند و کاملاً به عوامل محیطی واکنش نشان می‌دهند. همچنین سیستم متروی شهر پویا بوده و ساعات پرتردد شلوغ‌تر از آخر شب و یا عصر است. شما می‌توانید در قالب یک مسافر هم در محیط‌های بازی و همچنین ایستگاه‌های مترو گشت‌وگذار کنید.

از لحاظ گرافیکی نیز بازی جزییات را رعایت کرده و طراحی قطارها و ایستگاه‌ها و همچنین مسافران واقع‌گرایانه است تا عبارت شبیه‌ساز درخور بازی باشد. اگر می‌خواهید چیزهای جدیدی از مترو و سیستم آن یاد بگیرید، این بازی را حتماً امتحان کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Car Mechanic Simulator و Gas Station Simulator را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Metro Simulator با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.