دانلود بازی Minecraft Dungeons Cloudy Climb برای کامپیوتر

دانلود بازی Minecraft Dungeons Cloudy Climb

تلفیق سبک‌ها یکی از عناصری است که می‌تواند منجر به خلق بازی‌هایی جذاب و متفاوت شود. سری بازی‌های Diablo از آن دسته عناوینی بود که ژانر جدیدی را به طرفداران بازی‌های ویدیویی معرفی کرد. تجربه ماجراجویی در دخمه‌ها و مکان‌های مختلف و مبارزه با انواع و اقسام هیولاها و موجودات شرور با قالبی نقش‌آفرینی و زاویه دوربین ایزومتریک، باعث شد این بازی به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. استودیو Mojang با الهام گرفتن از این ایده، سبک بازی‌های دیابلو را با عنوان ماینکرفت تلفیق کرد تا تجربه‌ای مشابه و سرگرم‌کننده را به شکل دنیایی پیکسلی و آشنا در اختیار شما قرار دهد. به‌تازگی بسته الحاقی Cloudy Climb نیز برای بازی منتشر شده است.

هرچند که داستان در بازی Minecraft Dungeons اهمیت چندانی ندارد اما ماجرای شخصی به نام آرچیلاگر را پیگیری خواهید کرد که کسی اهمیتی به او نمی‌دهد. زندگی او آرام است تا اینکه با پیدا کردن شیء باستانی قدرتمندی، قابلیت‌های جدیدی به دست می‌آورد و به یک قهرمان تبدیل می‌شود. روند داستانی بازی به‌صورت زنجیره‌ای از مأموریت‌ها پیش می‌رود تا حس گم‌شدگی در بازی از بین رود و مسیر خاصی به آن داده شود.

ساده بودن گیم پلی، همواره از نکات مثبت بازی Minecraft بوده که در Minecraft Dungeon نیز شاهدش هستیم. شما با فشردن کلیدهای ساده‌ای می‌توانید هر چیزی را که در صفحه می‌بینید از بین ببرید و در بازی پیشروی کنید. در طول انجام مأموریت‌های مختلف بازی، آیتم‌ها و تجهیزات جدیدی پیدا می‌کنید که به قدرتمند‌تر شدن کاراکتر شما کمک کرده تا برای ماجراهای سخت‌تر آینده، آماده شوید. این بازی هر چیز که از یک بازی نقش‌آفرینی اکشن می‌خواهید را با ساده‌ترین شکل ممکن برای شما مهیا کرده است.

در بسته الحاقی Cloudy Climb آیتم‌های ظاهری و تزئینی بسیاری به بازی اضافه شده که شامل لباس، حیوانات اهلی همراه و شنل است. علاوه بر این یک برج بزرگ به‌عنوان چالش جدیدی به بازی اضافه شده که باید با پیش رفتن در طبقات آن، به جایزه‌ها و تجهیزات جدیدی به‌عنوان پاداش دست پیدا کنید. مراحل برج به تدریج سخت‌تر شده و مبارزه با نیروهای قوی‌تر و Bossهای آشنا را در آن تجربه خواهید کرد. هر هفته شکل مراحل و طبقات دستخوش تغییرات جزئی می‌شود تا تجربه‌ای متفاوت را به خوردتان دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Death’s Door و Path of Exile را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Minecraft Dungeons Cloudy Climb با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.