دانلود بازی Monark برای کامپیوتر

monark

بازی‌های نقش‌آفرینی همواره طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده‌اند. تنوع بالای محتوای موجود در این بازی‌ها، وجود روایت داستانی عمیق، کاراکترهای به‌یادماندنی و گیم پلی سرگرم‌کننده از المان‌های اصلی جذابیت این ژانر هستند. نقش‌آفرینی‌های ژاپنی یا همان JRPG با اضافه کردن عناصر انیمه‌ها، طرفداران بی‌شمار این سریال‌های کارتونی را نیز به خود جذب می‌کنند. بازی Monark از استودیو FURYU Corporation عنوانی در همین سبک بوده که روایتی جذاب و پیچیده را در دنیایی وسیع و با الهام از انیمه‌های ژاپنی برای شما آماده کرده است.

داستان بازی در یک آکادمی بزرگ با نام Shin Mikado جریان دارد. رویدادی عجیب پای دنیای متفاوتی به اسم Mist را به این آکادمی باز کرده و تشخیص حقیقت از آن بسیار سخت است. این دنیای مرموز بسیاری از افراد را دیوانه کرده و هرج‌ومرج بزرگی را به وجود آورده است. شما برای نجات دوستان خود باید وارد بعد جدیدی شوید که مملو از موجودات شرور و اهریمنی است، درون این سرزمین نفرین شده، باید روی قدرت‌های ویژه ذهنی خود کار کنید تا بتوانید به هدف نهایی برسید.

مراحل بازی از جذابیت بالایی برخوردار هستند و قدرت شما با افزایش سطح غرور کاراکترتان بیشتر می‌شود. برای این کار باید آزمون‌های روانشناسی بسیاری را داخل بازی از سر بگذرانید. از طرفی می‌توانید قدرت جنون خود را نیز بیشتر کنید و به‌صورت فیزیکی، تأثیر آن را در ضربات و حملات ببینید اما باید مراقب باشید که این جنون شما را به اعماق تاریک و غیرقابل‌بازگشت نبرد. در طول پیشروی خود استادان و دانش آموزان بسیاری را ملاقات می‌کنید که در حل کردن معمای مرموز داستان بازی در آکادمی به شما کمک خواهند کرد.

گیم پلی بازی در دو دنیای واقعی و بعد Mist جریان دارد. هر کدام از این دنیاها به شکلی منحصربه‌فرد طراحی شده‌اند و تمامی کاراکترها شبیه به شخصیت‌های انیمه‌های ژاپنی هستند. مبارزات جذاب با زاویه دوربین سوم شخص، حل کردن معماها و ملاقات با کاراکترهای به‌یادماندنی، از ویژگی‌های بارز بازی Monark است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ The Witcher 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Monark با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.