دانلود بازی Monster Energy Supercross 5 برای پلی استیشن 5

دانلود بازی Monster Energy Supercross 5

سبک موتورسواری در بازی‌های ویدیویی در کنار اتومبیل‌رانی همواره وجود داشته است و طرفدارانی خاص را به سمت خود جذب ‌کرده است. باوجود تنوع موتورسیکلت‌های موجود در دنیا، بازی‌های زیادی در این سبک ارائه‌شده است. از موتورهای سریع مسابقه‌ای تا موتورهای قدرتی که برای پیست‌های خاکی و یا بدلکاری استفاده می‌شوند. بازی Monster Energy Supercross 5 جدیدترین شماره از این سری محبوب است که توسط استودیو Milestone منتشر شده و به‌نوعی آن را وارد نسل جدید بازی‌های ویدیویی کرده است.

این بازی نیز همان سبک و سیاق شماره‌های قبلی را ادامه داده و با گرافیکی جدید و درخور نسل امروزی، دنیای موتور کراس را به خوردتان خواهد داد. در بازی شما در نقش یک موتورسوار حرفه‌ای قرار می‌گیرید که باید مسیر رسیدن به یک قهرمان را طی کنید. حالت تک‌نفره بازی که Career نام دارد طی کردن این مسیر را برای شما میسر می‌کند تا با پیروزی‌های پی‌درپی و مسابقه دادن در سبک‌های مختلف، نام و رسمی برای خود دست‌وپا کرده و با گرفتن اسپانسر مسیر موفقیت خود را راحت‌تر طی کنید. طراحی موتورهای بازی بسیار خوب و با جزییات بوده و شما می‌توانید ازلحاظ ظاهری و رنگ‌آمیزی و همچنین چسباندن استیکرهای اسپانسرهای مختلف آن‌ها را شخصی‌سازی کنید تا موتوری منحصربه‌فرد را در مسیر قهرمانی خود در اختیار داشته باشید.

برای شرکت در مسابقات راننده شما ابتدا باید از 5 مرحله آمادگی بگذرد که همگی حکم تمرین را دارند. بعد از هر مسابقه، آنالیز کاملی از زمان و سایر عناصر در دسترس شما قرار می‌گیرد تا توسط آن بتوانید همه‌چیز را بسنجید. کلاس‌های مختلفی از موتورهای کراس از طیف 250SX تا 450SX وجود دارد که طیف گسترده‌ای از موتورها را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این امکان شخصی‌سازی ظاهری هر کدام نیز وجود دارد تا ظاهری منحصربه‌فرد به موتور خود ببخشید. مهم‌ترین تغییر بازی، بهبود و ارتقا گرافیکش بوده که توانسته یکی از بهترین و واقع‌گرایانه‌ترین بازی‌های موتورسواری حال حاضر را در اختیار شما قرار دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Forza Horizon 5 و F1 2021 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Monster Energy Supercross 5 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.