دانلود بازی MXGP 2019  برای کامپیوتر

دانلود بازی MXGP 2019

هیچ‌چیز مانند فصل تابستان نمی‌تواند حال آدم را سر جایش بیاورد. یکی شروع به مسافرت می‌کند و دیگری نیز برنامه‌های مختلفی برای خودش ریخته است. این میان موتورسواری در دل گل‌ولای و کویر اما لذت‌بخش‌ترین آن‌هاست و هیجان خاصی در خودش دارد. ازآنجاکه ما نه پول خرید یک موتور کراس راداریم و نه اینکه توانایی کنترل موتورسیکلت با آن سرعت‌بالا در میانه خاک‌وخل راداریم، می‌توانیم به صندلی تکیه دهیم و با فشردن چند دکمه، موتورسوار شویم! سری بازی موتورسواری MXGP برگشته است و حالا استودیو Milestone S.r.l با فصل جدیدی از رقابت‌های موتورسواری آف رود را شروع کرده است و حالا وقت گاز دادن است!

سال پیش استودیو تصمیم گرفت که روند بازی را تغییر دهد و کمی به واقعیت بپردازد. همین حس تازه به بازی MXGP 2019 بخشیده است و باعث شده که گیم پلی کاملاً به موتورسواری واقعی شباهت پیدا کند. بار دیگر می‌توانید در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کنید و با صدها نفر دیگر در پیست‌های خاکی مسابقه دهید و حسابی خودتان را گلی کنید و در آخر نیز اگر خوش‌شانس باشید، جام قهرمانی را بالای سر ببرید. کنترل موتورسیکلت‌ها دیگر مانند نسخه‌های قبلی راحت نیست و باید کمی ابتدا تمرین داشته باشید. البته بخش تمرینی حذف‌شده است و نمی‌توانید برای خودتان در زمین خالی گاز دهید اما عملکرد موتورها بهتر شده‌اند و می‌توانید اشتباهات بیشتری داشته باشید اما هنوز هم در دور مسابقه بمانید.

گل‌ولای موجود در محیط بازی MXGP 2019 نیز پیشرفته کرده است و به‌خصوص اگر باران ببارد، کار سختی برای کنترل این کله خراب زیر پایتان خواهید داشت و یک‌لحظه هم اجازه نفس کشیدن را به شما نمی‌دهد. نسخه جدید به شما اجازه می‌دهد تا پیست‌های مخصوص خود را بسازید و برای این کار نیز می‌توانید محیط‌هایی مانند جنگل یا کویر را انتخاب کنید و شروع به ساخت پیست رؤیایی خود کنید. مهم‌ترین بخش بازی اما دنیای جهان‌گستر آن است. بازی به شما اجازه می‌دهد تا با سلطان جاده‌هایتان در محیط گشت بزنید و اگر مسابقه‌ای بود به انجام آن بپردازید و به‌طورکلی قرار نیست در یک مسابقات تکراری شرکت کنید و همه‌چیز هیجان‌انگیز است. بخش Career نیز مانند خودش دست‌نخورده باقی‌مانده است و به شما اجازه می‌دهد تا به موتورسوار افسانه‌ای رقابت‌های آف رود تبدیل شوید.

MXGP 2019 شمارا در محیطی هیجان‌انگیز تنها می‌گذارد و آن موقع است که باید به یار قدیمی‌تان و موتورسیکلت خفن و همان سلطان گل‌ولای بچسبید و حریفان را یک‌به‌یک از دور خارج کنید.

در ادامه برای دانلود بازی MXGP 2019 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.