دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2 All Star برای کامپیوتر

دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2 All Star

زندگی در واقعیت خام نیز آن‌چنان‌که باید جذاب نیست. همین است که انسان‌ها را به مالیخولیا و افسردگی کشانده است. از سویی واقع‌گرایی در بازی‌های ویدیویی نیز دیده می‌شود اما حالا برای یک‌بار هم که شده این رئالیسم خسته‌کننده را کنار بگذارید و در دنیایی فانتزی وارد شوید. بسیاری از عاشقان ورزش بسکتبال با سری NBA 2K آشنا هستند اما NBA 2K Playgrounds 2 All-Star دنیای کاملاً برعکس و متفاوت است.

شرکت 2K Games پشت این بازی است و برای همین کیفیت خارق‌العاده‌ای در دنیای کارتونی و بامزه به‌کاررفته است. ستاره‌های مشهوری همچون لبران جیمر و استفن کری در بازی حاضر هستند. ممکن است فکر کنید تجربه ورزشی و جذابی پیش روی شماست اما آنچه خواهید دید تجربه ای سرگرم کنند و آرکید در کنار ستاره‌های مشهور دنیای NBA است.

به‌تازگی استودیو Saber Interactive آپدیت جدیدی برای این بازی ارائه کرده است. این بسته الحاقی جدید بازی NBA 2K Playgrounds 2 All-Star رویداد خاصی را به بازی اضافه می‌کند و همچنین فصل جدید مسابقات را نیز شروع می‌کند. می‌توانید آیتم‌های جذاب و لباس‌های خوش‌رنگی دریافت کنید و البته تعداد انبوهی از بازیکنان جدید نیز آماده خرید توسط شما هستند. علاوه بر این‌ها چالش‌های روزانه نیز شروع‌شده‌اند و هرروز قرار است کلی جوایز متنوع دریافت کنید و شخصیت‌های بازی را ارتقا دهید. بهبودهای جزئی و رفع باگ‌ها نیز مانند همیشه وجود دارند و چه چیزی بهتر از دریافت یک سری استادیوم‌های جدید برای رقابت در آن؟ فصل جدید بازی شروع‌شده است تا دیر نشده است دست بجنبانید که همه می‌خواهند سطح خود را سریعاً بالا ببرند و بازیکنان جدید را به خدمت بگیرند.

بازی NBA 2K Playgrounds 2 All-Star جلوه‌های بصری بامزه و بانمکی دارد و همین باعث شده است که گیم پلی روانی داشته باشد. ممکن است بسکتبال حرفه‌ای را دوست داشته باشید اما شانسی دربرد مسابقات بازی‌های شبیه‌ساز نداشته باشید، این NBA 2K Playgrounds 2 All-Star است که باشخصیت‌های بامزه و فضایی کمدی به داد شما شتافته است و می‌خواهد تا سر حد مرگ شمارا سرگرم کنند. آرکید بازان قطعاً اسم این بازی برایشان آشناست و اگر دربه‌در دنبال هیجان می‌گشتید، ما این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. دانک زدن از خارج محوطه عملاً آرزویی غیرمنطقی است اما حالا می‌توانید به‌راحتی چنین کاری را انجام دهید. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید، نسخه واقع‌گرایانه و حرفه‌ای‌تر آن به نام NBA 2K21 را نیز فراموش نکنید.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.