دانلود بازی Neko Ghost Jump برای کامپیوتر

دانلود بازی Neko Ghost Jump

عناوین پلتفرمر از گذشته دور تا به امروز، محبوبیت خود را در صنعت بازی‌های ویدیویی حفظ کرده‌اند. این بازی‌ها در کنار ساده بودن، مکانیک‌های پیچیده و نهفته‌ای در گیم پلی خود ایجاد می‌کنند که باعث می‌شود، یادگیری اصول ساده شود اما ماهر شدن در هر کدام، نیازمند زمان، هوش و پشتکار بالا باشد. تنوع بالای عناوین پلتفرمر از دیگر دلایل محبوبیت آن‌ها است زیرا سوژه‌های زیادی را در دنیای مجازی خود پوشش می‌دهند. بازی Neko Ghost Jump از استودیو Burgos Games عنوانی پلتفرمر و جذاب را در دنیایی کارتونی و بامزه تجربه کنید.

از ویژگی‌های بارز این بازی جذاب، قابلیت تغییر زاویه دوربین بین حالت دید از بغل دوبعدی و سه‌بعدی سوم شخص است. داستان بازی بسیار ساده و بامزه بوده در مورد حمله یک دزد شرور به مراسم عروسی شخصیت اصلی داستان است. در این روز، یک سگ شرور که دزد فضایی محسوب می‌شود، به مراسم حمله کرده و خانواده Neko که شخصیت اصلی است را به گروگان می‌برد. حال بر عهده شما است که به کمک او رفته و این دزد شرور را شکست دهید.

بازی داری 40 مرحله مختلف در 8 منطقه منحصربه‌فرد است. در پایان هر منطقه، مبارزه با یک Boss سرسخت و چالش‌برانگیز در انتظارتان خواهد بود. علاوه بر این بیش از 100 حالت مختلف می‌توانید کاراکتر خودتان را شخصی‌سازی کرده و قابلیت‌های جدیدی به او اضافه کنید. گیم پلی تلفیقی از مبارزات اکشن، حل کردن معما و عبور از موانع کلاسیک پلتفرمر است که تغییر زاویه دوربین بین دو بعد و سه بعد به آن عمق بیشتری بخشیده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های KeyWe و Kaze and the Wild Masks را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Neko Ghost Jump با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.