دانلود بازی Neverwinter Nights برای کامپیوتر

دانلود بازی Neverwinter Nights

قطعاً اگر از طرفداران قدیمی بازی‌های نقش‌آفرینی باشید، نام بازی Neverwinter Nights به گوش‌های شما خورده است. این بازی یکی از اولین عناوینی بود که بر مبنای قوانین D&D یا همان Dungeons and Dragons منتشر شد و از عمق بسیار بالایی برخوردار است. موفقیت و محبوبیت این بازی باعث شد تا استودیو سازنده آن یعنی استودیو Beamdog بار دیگر بازی را بهینه‌سازی کرده و نسخه‌ای جدید و بازسازی‌شده را در اختیار طرفداران بی‌شمارش قرار دهد. بازی Neverwinter Nights Enhanced Edition قرار است بار دیگر شما را به ماجراجویی‌های مهیج فانتزی و دنیای جادویی خودش دعوت کند تا تجربه‌ای لذت‌بخش و سرگرم‌کننده را از آن داشته باشید.

شما در این بازی نقش قهرمانی را خواهید داشت که قرار است 4 موجود قدرتمند را پیدا کرده و اسیر کند. این موجودات برای ساخت دارویی لازم هستند که جلوی بیماری مهلک و کشنده‌ای با نام Wailing Death را بگیرند. در این مسیر، ماجراهای پرمخاطره زیادی را تجربه خواهید کرد، با موجودات شرور زیادی مبارزه کرده و کاراکترهای متعددی را ملاقات خواهید کرد. روایت داستانی بازی با وجود ساده بودن، به‌قدری جذاب و سرگرم‌کننده است که ساعت‌ها شما را درگیر خودش خواهد کرد.

بازی Neverwinter Nights به‌تنهایی بیش از 100 ساعت گیم پلی را در اختیار شما قرار می‌دهد و نکته جالب این است که بسته‌های الحاقی و محتوای اضافی هم برای آن منتشر شده است که در نسخه Enhanced به تمامی آن دسترسی خواهید داشت. نه‌تنها بازی برای سیستم‌های مدرن بهینه‌سازی شده و از وضوح تصویر بالاتر، کیفیت بافت بهتر و نورپردازی‌های امروزی پشتیبانی می‌کند، 40 ساعت محتوای اضافی نیز در قالب بسته الحاقی و بخش داستانی جدید در آن حضور دارد. این محتوا شامل دو بسته الحاقی و قسمتی به اسم Premium Module بوده که مدل‌های جدید ساخته شده توسط طرفداران بازی را نیز وارد بطن گیم پلی کرده است. علاوه بر این قسمتی به اسم Aurora Toolset در بازی وجود داشته به شما اجازه طراحی و ساخت هیولاها، آیتم‌ها و… را خواهد داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Tales of Arise و The Elder Scrolls Skyrim را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Neverwinter Nights  با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.