دانلود بازی New World برای کامپیوتر

دانلود بازی New World

سبک MMORPG از آن دسته سبک‌هایی بود که به‌سرعت جایگاه ویژه‌اش را میان بازی‌های ویدیویی پیدا کرد و طرفداران بسیاری به سمت آن جذب شدند. این سبک که مخفف Massively Multiplayer Online Role Playing Game است دنیایی بزرگ و وسیع را به‌صورت آنلاین برای گشت‌وگذار و اکتشاف در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. شما در این سبک بازی‌ها باید قهرمان خود را از سطح یک بسازید و با ماجراجویی، انجام مأموریت، شرکت در مبارزات و سایر فعالیت‌ها قدرتمندتر کنید.

تعامل با سایر بازیکنان به‌صورت آنلاین از ویژگی‌های بارز MMORPG‌ها بوده و به‌نوعی یک جامعه مجازی پویا و جذاب داخل آن‌ها شکل می‌گیرد که تفاوت چندانی با جوامع دنیای واقعی انسان‌ها ندارد. شما در این بازی‌ها زندگی مجازی خودتان را آغاز خواهید کرد. یکی از جدیدترین عناوین در سبک MMORPG بازی New World از استودیو Amazon Games بوده که محتوای جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را در قالب یک دنیای فانتزی و بزرگ در اختیار شما قرار می‌دهد.

داستان بازی نیو ورلد در جزیره‌ای مرموز و افسانه‌ای به اسم Aeternum جریان دارد. این جزیره برای هزاران سال منبع افسانه‌های بسیاری بوده و اکنون توسط شما کشف شده است. با غرق شدن کشتی، شما در این جزیره اسیر شده‌اید و حال باید در کنار سایر همراهان خود، برای ماجراجویی‌هایی جادویی و مهیج آماده شوید. در طی گشت‌وگذار خود در جزیره، زیبایی، خطر و فرصت‌های بسیاری را کشف خواهید کرد که برای عبور کردن از میان آن‌ها به تمام مهارت و دقت خود احتیاج پیدا می‌کنید. آیا برای بزرگ‌ترین ماجراجویی آنلاین خود در کنار سایر بازیکنان آماده هستید؟

مانند تمامی بازی‌های MMORPG بازی New World نیز مملو از کلاس‌های مختلف قهرمان‌ها بوده که در ابتدا می‌توانید هرکدام را بسته به سلیقه خود انتخاب کنید. شاید بخواهید یک جنگجوی سرسخت باشید که با پتک و تبرهای بزرگ مبارزه می‌کند، یا یک جادوگر که قدرت‌های خارق‌العاده‌ای داشته و به جادوهای قدرتمندی دسترسی دارد و یا قاتلی حرفه‌ای و چابک که از پشت خنجر میزند. تنوع انتخاب‌ها و گیم پلی از ویژگی‌های بارز New World بوده که به شکلی هوشمندانه توسط سازندگان طراحی شده است.

گیم پلی با زاویه دوربین سوم شخص ساخته شده و گشت‌وگذار، پیدا کردن منابع مهم مثل سنگ، چوب و گیاهان ارزشمند، مبارزه با دشمنان و ساخت‌وساز آیتم‌های بهتر از عناصر اصلی آن است. همچنین درون جزیره سه گروه اصلی وجود داشته که هرکدام تمایلات و خواسته‌های متفاوتی دارند و می‌توانید بسته به سلیقه خود زیر پرچم آن‌ها بجنگید. از دیگر ویژگی‌های جذاب بازی New World می‌توان به گرافیک خیره‌کننده و امروزی آن اشاره کرده که یکی از زیباترین بازی‌های MMORPG را پیش چشمان شما به نمایش خواهد کشاند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Elder Scrolls و World of Warcraft Battle for Azeroth را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی New World با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.