دانلود بازی Nickelodeon All Star Brawl برای پلی استیشن 5

دانلود بازی Nickelodeon All Star Brawl

بازی‌های سبک مبارزه‌ای از گذشته یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها بوده‌اند و به ‌مرور زمان نیز عناوین متعددی از آن‌ها منتشر شده است. تنوع زیاد این سبک باعث شده تمامی مخاطبان با هر سلیقه‌ای بتوانند عنوانی مناسب خود پیدا کرده و با مبارزات تن‌به‌تن مجازی آن‌وقت خود را بگذرانند. برخی دوست دارند مبارزات خشن‌تری را با خون و خونریزی بیشتر تجربه کنند و برخی دیگر دنیای فانتزی و متفاوتی را می‌پسندند. بازی Nickelodeon All Star Brawl از استودیو Ludosity عنوانی مبارزه‌ای بوده که در آن باید با شخصیت‌هایی بامزه و کارتونی معروفی وارد رینگ مبارزه شوید.

کاراکترهای موجود در این بازی همگی متعلق به دنیای Nickeldeon هستند که اگر با آن آشنایی ندارید، معروف‌ترین آن‌ها مربوط به کارتون باب اسفنجی و لاک‌پشت‌های نینجا است. به‌جز این دو مورد، کاراکترهای محبوب دیگری هم در بازی وجود دارند که همگی سبک و سیاقی کارتونی و بامزه داشته و این عنوان را برای طیف سنی گسترده‌ای مناسب می‌کنند. تمامی ضربه‌ها و فنون قابل‌اجرا توسط این کاراکترها منحصربه‌فرد بوده و بسته به نوع شخصیت اصلی آن‌ها طراحی شده است که باعث می‌شود سبک مبارزه هرکدام متفاوت باشد. شما کافی است کاراکتر کارتونی مورد علاقه خود را انتخاب کرده و برای هیجان بی‌حدومرز آماده شوید.

مراحل و میدان‌های نبرد نیز که در 20 مدل مختلف طراحی شده‌اند هم با الهام از کارتون‌های اصلی ساخته شده و صحنه‌هایی آشنا را پیش چشمان شما به نمایش خواهند کشید. بازی از حالت Co-op نیز پشتیبانی کرده و هم‌زمان 4 نفر می‌توانند روی یک دستگاه وارد مبارزات مهیجی شوند و از آن لذت ببرند. گیم پلی بازی سبک کلاسیک مبارزه‌ای با چاشنی طنز و فانتزی است و به همین دلیل می‌تواند برای کودکان نیز مناسب و سرگرم‌کننده باشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Capcom Arcade Studium را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Nickelodeon All Star Brawl با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.