دانلود بازی NIMBY Rails برای کامپیوتر

دانلود بازی NIMBY Rails

امروزه بازی‌های شبیه‌ساز به‌قدری متنوع شده‌اند که نه‌تنها طیف گسترده‌ای از سوژه‌ها در آن‌ها وجود دارد، بلکه برای هر سوژه چندین عنوان مختلف نیز وجود دارد. شما در قالب این بازی‌ها می‌توانید شهردار یک شهر بزرگ شوید، به مزرعه خود رسیدگی کنید یا مدیریت یک زندان را در دست بگیرید. بازی NIMBY Rails از استودیو Weird and Wry عنوانی در همین ژانر بوده که مدیریت سیستم راه‌آهن را به شکلی متفاوت و با جزییات بالا به خوردتان می‌دهد تا علاوه بر یادگیری، لحظات لذت بخشی را نیز برای خود رقم بزنید.

این بازی که خودش را یک Sand Box مدیریتی معرفی می‌کند، دنیای واقع‌گرایانه سیستم راه‌آهن را در سطح شهر و کشور به خوردتان خواهد داد. از لحاظ گرافیکی، با یک نقشه بزرگ و ماهواره‌ای روبه‌رو هستید که خطوط راه‌آهن با استفاده از رنگ‌های مختلف به شما نمایش داده خواهد شد. شما باید با ساخت راه‌آهن‌های جدید، ارتباط بین شهرها را ساده‌تر کرده و برای خود درآمدزایی کنید. سبک واقع‌گرایانه و متفاوت نقشه بازی، حس و حال متفاوتی را داخل محیطش به خوردتان می‌دهد که نظیرش را در عناوین دیگر مدیریتی تجربه نکرده‌اید.

در ساخت‌وساز مسیرهای راه‌آهن باید دقت کافی خرج کنید و اگر مسیرهای شما، تقاطع‌های زیادی داشته باشد یا با جاده در تداخل باشد، امکان بهره‌برداری از آن‌ها وجود نخواهد داشت. ساخت ایستگاه‌ها، مسیرهای مختلف برای قطار‌های بزرگ و همچنین قطارهای کوچک بین‌شهری از دیگر وظایف شما است. در بازی NIMBY Rails صفر تا صد ساخت و مدیریت واقع‌گرایانه خطوط راه‌آهن مدرن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Tropico 6 و Cities Skyline را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی NIMBY Rails با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.