دانلود بازی Nobody Saves the World برای کامپیوتر

دانلود بازی Nobody Saves the World

تلفیق سبک‌های محبوب اکشن و ماجرایی با عناصر نقش‌آفرینی همواره منجر به ساخت بازی‌هایی پرعمق و سرگرم‌کننده شده است. این دسته از بازی‌ها همان هیجان و سرعت بالای گیم پلی را در کنار عناصر عمیق نقش‌آفرینی به خورد بازیکنان می‌دهند. اگر ویژگی‌های فانتزی و بامزه نیز چاشنی این عناصر شود، سطح سرگرم‌کننده شدن بازی بیشتر هم خواهد شد. بازی Nobody Saves the World از استودیو Drinkbox عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که ماجراجویی‌های جذاب و لذت بخشی را در قالب موجودات فانتزی مختلف به خوردتان می‌دهد تا در آن غرق شده و سرگرم شوید.

شما در این بازی نقش یک شخصیت گمنام را دارید که می‌تواند به چیزهای مختلفی تغییر شکل دهد. شما به‌عنوان استادی در زمینه تغییر شکل، باید برای نجات دنیا ماجراجویی‌های متعددی را پشت سر گذاشته تا بتوانید این هدف مهم را به سرانجام برسانید. کاراکتر شما می‌تواند به موجودات مختلفی مانند حلزون، روح، اژدها و یا اسب تک‌شاخ تبدیل شود که هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته و در مناطق مختلفی از مراحل کارآمد هستند.

گیم پلی بازی در سبک دوبعدی و با زاویه دوربین دید از بالا طراحی شده و عناصر اکشن و نقش‌آفرینی زیادی در آن مشاهده می‌شود. بیش از 15 شکل مختلف برای کاراکتر شما وجود داشته که می‌توانید به آن‌ها تبدیل شوید و از قابلیت‌های هر کدام استفاده کنید. این 15 شکل در مجموع 80 قابلیت ویژه را در اختیارتان قرار می‌دهد که ترکیب آن‌ها با یکدیگر می‌تواند لحظات جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را پدید آورد. با پیشروی در بازی، به‌تدریج مراحل سخت‌تر می‌شوند و چالش‌های بیشتری سر راهتان قرار می‌گیرد. وجود مأموریت‌های فرعی، افزایش سطح Level و طراحی تصادفی دخمه‌ها از دیگر ویژگی‌های این بازی جذاب است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Minecraft Dungeons و Death’s Door را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Nobody Saves the World با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.