دانلود بازی Northgard Clan of the Lynx برای کامپیوتر

دانلود بازی Northgard Clan of the Lynx

بازهم وایکینگ‌ها و ماجراهای آن‌ها! این سوژه گویا تا مدت زیادی در کنار ما خواهد بود عناوین مختلفی در سبک‌های مختلف برای آن منتشر می‌شود. در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به دنیای وایکینگ‌ها و افسانه‌های آن‌ها در بازی‌های ویدیویی شده است و طرفداران بسیاری در سرتاسر دنیا به این سبک علاقه‌مند هستند. بازی Northgard از استودیو Shiro Games که به‌تازگی بسته الحاقی Clan of the Lynx نیز برای آن منتشرشده در سبک استراتژیک شما را به دنیایی سرد و افسانه‌ای و مملو از وایکینگ می‌برد.

در بسته الحاقی Clan of the Lynx فرقه جدیدی به بازی اضافه‌شده‌اند که ارتباط بسیار نزدیکی با حیوانات و حیات‌وحش دارند و این موجودات دوستان و همراهان همیشگی آن‌ها هستند. مهارت آن‌ها در شکار و استفاده از تیرکمان از نکات کلیدی آن‌ها است که در نبرد برگ برنده‌ای محسوب می‌شود و سرعت عمل بیشتری به این گروه می‌دهد. 3 قهرمان جدید که دو عدد از آن‌ها ببرهای خطرناکی هستند نیز در این بسته الحاقی به بازی اضافه‌شده است.

داستان در دنیای اروپای شمالی جریان دارد. پس از سال‌ها جست‌وجو و گشت‌وگذار، وایکینگ‌های شجاع سرزمینی جدید پیداکرده‌اند که سرشار از رازهای مخفی و خطرهای گوناگون است. سرزمینی به نام Northgard. جنگجویان شجاع باید در این سرزمین جدید با چیزهای خطرناک بسیاری مواجه شوند. گرگ‌های درنده و مبارزانی نامیرا که در این سرزمین پرسه می‌زنند چالش‌های بسیاری را برای وایکینگ‌ها ایجاد کرده‌اند. از طرفی غول‌های بزرگ نیز وجود دارند و یا باید با آن‌ها پیمان صلح بسته شود و یا نابود شوند.

بازی گیم پلی‌ای کلاسیک در سبک بازی‌های استراتژیک دارد. شما با ساخت‌وساز مقر اصلی خود شروع می‌کنید، منابع مختلف مانند طلا و چوب را جمع‌آوری کرده و از آن‌ها برای توسعه و گسترش مقر و سپاه خود استفاده می‌کنید.طیف گسترده‌ای از نیروهای وایکینگ وجود دارد که می‌توانید مسئولیت متفاوتی را برای هرکدام تعیین کنید. سبک گرافیکی بازی و دنیای برفی و آشنای وایکینگ‌ها از نکات مثبت دیگری است که روح جدیدی به این بازی استراتژیک داده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی Baldur’s Gate 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Northgard Clan of the Lynx با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.