دانلود بازی Not Tonight 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی Not Tonight 2

بازی‌های ویدیویی تا به امروز تجربیات بسیاری را به خورد مخاطبانشان داده‌اند. در قالب بازی‌های ویدیویی می‌توان چیزهای زیادی را به شکل مجازی تجربه کرد، از سفر به فضا گرفته تا زندگی در دنیای آخرالزمانی و یا گشت‌وگذار در کهکشان‌ها. این تنوع بالا یکی از دلایل اصلی محبوبیت سرگرمی‌های دیجیتال است. بازی Not Tonight 2 از استودیو PanicBarn عنوانی تلفیقی از سبک‌های شبیه‌سازی زندگی و نقش‌آفرینی بوده که در آن شکل متفاوتی از کشور آمریکا را با مشکلات اجتماعی و سیاسی جدیدی تجربه خواهید کرد.

این بازی سه روایت داستانی جذاب را در کشور آمریکا که درگیر رویدادهای وسیع و خطرناکی شده است را برای شما آماده کرده است. شما در این بازی باید روایت یک مهاجر را تجربه کنید که به‌تازگی توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده است. شخصیت اصلی شما شخصی به اسم Eduardo Suarez بوده و قرار است به دلیل کامل نبودن مدارک هویتی، به مرکزی در میامی منتقل شود. حال نجات او از این وضعیت بر عهده سه دوست او در نقاط مختلفی از کشور است، سه دوست با نام‌های Malik، Kevin و Mari که باید در زمانی محدود مدارک او را به میامی برسانند. شما باید با هر کدام از این سه شخصیت مسیری مشخص را طی کرده تا به هدف اصلی برسید.

گیم پلی بازی تلفیقی از بازی‌های نقش‌آفرینی و ماجرایی بوده زیرا در آن علاوه بر دیالوگ‌ها و انتخاب‌های مهمی که مسیر داستان را تعیین می‌کند، مکان‌ها و محیط‌های زیادی را نیز باید گشت‌وگذار کنید. به‌نوعی می‌توان بازی را شبیه‌ساز زندگی نیز دانست زیرا کاراکترهای شما در نقاط مختلفی از کشور سفر خواهند کرد و با افراد بسیاری ملاقات می‌کنند. کشور آمریکایی که در بازی به شما نشان داده می‌شود، نسخه‌ای خیالی بوده که در آن اعتقادات سیاسی و مذهبی رادیکال وجود دارد و عدم داشتن مدارک کافی ممکن است سرنوشت شومی برای ساکنان رقم بزند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Let’s Build a Zoo و Not for Broadcast را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Not Tonight 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.