دانلود بازی Not Tonight Take Back Control Edition برای کامپیوتر

Not-Tonight-2

امروزه تنوع بازی‌های شبیه‌ساز به‌قدری زیاد شده است که می‌توان تقریباً تمامی سوژه‌های مختلف را در قالب آن‌ها تجربه کرد. گاهی باید در یک مکانیکی مشغول به کار شد، گاهی مدیریت یک مزرعه را در دست گرفت و بسیاری فعالیت‌های سرگرم‌کننده دیگر. بازی Not Tonight از استودیو PanicBarn عنوانی جذاب بوده که در آن باید شبیه‌سازی از زندگی در شرایط متفاوت و سخت را تجربه کنید. به نسخه خیالی بریتانیا که ‌توسط یک حکومت مستبد اداره می‌شود خوش‌آمدید!

این بازی قبل از هر چیز با دنیایی دوبعدی و پیکسلی به شما خوش‌آمد می‌گوید. پس از تغییر حکومت در بریتانیا بسیاری از ساکنان آن به نقاط مختلف تبعید شده‌اند و شما نیز در میان یکی از آن‌ها هستید. حال که به‌اجبار از زندگی قبلی خود فاصله گرفته‌اید، باید مسیری جدید برای زندگی خود تعیین کرده و به شهر قبلی خود برگردید. گیم پلی بازی ترکیبی از عناصر نقش‌آفرینی، شبیه‌ساز و ماجرایی را در یک دنیای وسیع به خوردتان می‌دهد و پیام‌های سیاسی و طنز زیادی در دل آن جای گرفته است.

یکی از شغل‌هایی که در بازی بر عهده خواهید گرفت، مأمور امنیتی بوده که مدارک شناسایی و هویتی افراد را بررسی می‌کند. در طول بازی به مکان‌های مختلفی سفر خواهید کرد و افراد بسیاری را در طول ماجراجویی‌های خود ملاقات می‌کنید. ارتقا وسایل و تجهیزات آپارتمانی که در اختیار دارید نیز بخشی از گیم پلی بوده و مقدار زمانی که بتوانید در شرایط سخت و طاقت‌فرسای بریتانیا زنده بمانید، بسته به مهارت و هنر خودتان دارد.

نسخه Take Back Control بازی، کاملترین محتوای آن را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر بسته الحاقی One Love که سناریوی داستانی جدیدی را به بازی اضافه کرده، دسترسی به موسیقی اصلی بازی هم در این نسخه در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا کاملترین تجربه را از این عنوان تلفیقی شبیه‌ساز و نقش‌آفرینی به خورد خود دهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Unpacking را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Not Tonight Take Back Control Edition با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.