دانلود بازی Omno برای کامپیوتر

Omno

گاهی یک بازی برای ساخته‌شدن نیاز به تلاش بی‌وقفه و همه‌جانبه چند هزار نفر در یک استودیو بزرگ دارد و گاهی هم تلاش یک نفر منجر به ساخت بازی می‌شود. بازی Omno که یک عنوان ماجرایی با دوربین سوم شخص بوده که توسط یک نفر به اسم Jonas Manke ساخته‌شده است. درست شنیدید، تنها یک نفر کل این بازی را طراحی کرده است!

اولین نکته‌ای که برای لذت بردن از این بازی نیاز دارید، این است که سطح انتظار خود را کمی پایین آورده و این موضوع را در پس ذهن داشته باشید که تنها یک نفر این بازی را ساخته است. بازی شما را وارد دنیایی فانتزی کرده که مملو از ماجراهای هیجان‌انگیز و معماهای ساده و پیچیده است. مراحل بازی چندین شکل مختلف دارند، به‌طوری‌که جنگل‌های انبوه، صحراهای وسیع و کوهستان‌های برفی را در بازی مشاهده خواهید کرد.

در طول این ماجراجویی، موجودات مختلفی را ملاقات خواهید کرد که اغلب برخوردی دوستانه داشته و شما را در ادامه دادن مسیر راهنمایی خواهند کرد. کاراکتر شما در بازی با چوب‌دستی ساده‌ای که دارد به ماجراجویی می‌پردازد. گیم پلی بازی تلفیقی از حل کردن معماها و بازی‌های پلتفرمر سه‌بعدی است. شما با استفاده از محیط و اشیا مختلف باید موانع را از سر راه خود برداشته و به پیشروی خود در این دنیای فانتزی ادامه دهید. زاویه دوربین سوم شخص بازی هم دید مناسبی از دنیای زیبا و تخیلی آن به شما می‌دهد.

گرافیک بازی باوجوداینکه ساده است، کار را انجام داده و تصویرپردازی نسبتاً مناسبی را به شما ارائه می‌دهد. فراموش نکنید که Jonas Manke که سازنده خوش‌ذوق این بازی است، 5 سال برای ساخت آن‌وقت صرف کرده و صفرتا صد بازی را به‌تنهایی طراحی کرده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های It Takes Two و Little Nightmares را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Omno با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.