دانلود بازی Outerverse برای کامپیوتر

دانلود بازی Outerverse

یکی از بازی‌های تأثیرگذار در صنعت بازی‌های ویدیویی، بازی جذاب و پرطرفدار ماینکرفت بود که موفقیت و محبوبیتش باعث شد عناوین متعددی برای طراحی از آن الهام بگیرند. این سبک پیکسلی و دوبعدی که بسیاری از اجسام در آن مکعبی شکل بودند با نام سبک Voxel شناخته شد و بازی‌های زیادی با همین سبک و سیاق بعد از ماینکرفت منتشر شدند. بازی Outerverse از استودیو Tbjbu2 عنوانی جذاب و ماجرایی با سبک Voxel بوده که در آن روایت‌های سرگرم‌کننده‌ای در سراسر کهکشان انتظارتان را می‌کشد.

هدف اصلی شما در این بازی ساخت سلاح‌ها و جنگ‌افزارهای قدرتمند برای مقابله با موجودات شرور و Bossهای غول‌پیکر در سراسر کهکشان است. با شکست دادن این غول‌های بزرگ، می‌توانید سلاح‌های پیشرفته‌تری بسازید و برای چالش‌های سخت‌تر آینده خودتان را آماده کنید. برای ساخت‌وساز هر سلاح، راهنمای کاملی وجود دارد که به شما نحوه پیدا کردن منابع، سر هم کردن و سایر موارد را آموزش می‌دهد. درون مراحل 6 موجود غول‌پیکر وجود داشته که باید شکست دهید. هر کدام از این Bossها نقاط ضعف و قدرت متفاوتی دارند و استراتژی خاصی برای شکست لازم خواهید داشت.

بخش داستانی بازی مأموریت‌های مختلفی را در کهکشان بی‌انتها بر عهده شما قرار می‌دهد. وسعت دنیای بازی بسیار بالا بوده و در هر حالت، مشغول انجام کاری هستید. پیشروی در گوشه و کنار کهکشان، پیدا کردن تکنولوژی‌های برتر و پیشرفت سلاح‌ها و بخشی برای حل معما و ساخت‌وساز تجهیزات، این بازی ساده را به‌شدت سرگرم‌کننده و جذاب کرده است. سبک گرافیکی و طراحی محیط‌ها هم کاملاً مشابه بازی ماینکرفت است و با اجسام مکعبی متعددی سر و کار خواهید داشت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Satisfactory و Minecraft را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Outerverse با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.