دانلود بازی Pacer برای کامپیوتر

دانلود بازی Pacer

تلفیق ژانرهای مختلف در بازی‌های ویدیویی همواره وجود داشته و عناوین جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را پدید می‌آورد. این بازی‌های تلفیقی، می‌توانند عناصر موفق ژانرهای مختلف را کنار یکدیگر قرار دهند و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کنند. یکی از تلفیق‌های جالب می‌تواند بین سبک‌های مسابقه‌ای و اکشن انجام شود که در آن بازیکن با کنترل وسایل نقلیه متفاوتی با قابلیت‌های جنگی، هیجان را تجربه کنند. بازی Pacer از استودیو R8 Games عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که هیجان بی‌حدومرزی را در پیست مسابقه به خوردتان خواهد داد.

بازی در آینده و سال 2075 میلادی جریان دارد. مسابقات سری PACER به یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌ها در جهان تبدیل شده و طرفداران بسیاری دارد. این مسابقات، تلفیقی از نبرد و اتومبیل‌رانی را در دل خود جای‌داده و مملو از لحظات اکشن و هیجان‌انگیز است. شما به‌عنوان یکی از شرکت‌کنندگان وارد دنیای بازی شده و مهارت خودتان را در رانندگی و شلیک کردن به رخ همگان خواهید کشاند. کلاس‌های مختلفی برای اتومبیل‌ها وجود دارد که بسته به سقف سرعت آن‌ها تعیین می‌شود، از 400 کیلومتر بر ثانیه تا 1000 کیلومتر بر ثانیه.

بخش داستانی بازی شما را به‌عنوان یک راننده تازه‌کار وارد داستان می‌کند تا به‌تدریج در 10 تیم مسابقه‌ای مختلف عضو شوید و خودتان را در پیست به چالش بکشانید. بازی دارای 14 پیست مسابقه بوده که همگی منحصربه‌فرد و متفاوت طراحی شده‌اند. اتومبیل‌های شما علاوه بر کلاس، دارای ظاهر و ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. برای مثال سیستم ضد جاذبه، سپر و زره‌های پیشرفته و همچنین سلاح‌های متعدد آینده‌گرایانه‌ای که می‌توانید ویژگی‌هایشان را تغییر دهید. شاید بخواهید سرعت شلیک کردن را بیشتر کنید و یا برعکس قدرت را به‌سرعت ترجیح دهید. آزادی عمل در شخصی‌سازی و هیجان بالای مسابقات از ویژگی‌های اصلی این بازی هستند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Forza Horizon 5 و Project Cars 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Pacer با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.