دانلود بازی Paladins برای کامپیوتر

دانلود بازی Paladins

پالادینز دنیای فانتزی و زیبای را پیش روی شما قرار داده است تا با قهرمان انتخابی خود در آن گردش کنید. بازی Paladins شاید در سایه بازی Overwatch قرارگرفته باشد، ولی چیزی از کیفیت و زیبای بازی آن کم نمی‌کند. قهرمان‌های مختلف در این بازی هستند که می‌توانند دشمنان خود را به‌راحتی نابود کنند، البته همه‌چیز به هدف‌گیری شما بستگی دارد.

بازی Paladins در سبک تیراندازی اول‌شخص است که توسط شرکت Hi-Rez Studios ساخته و بر روی استیم منتشرشده است. شما می‌توانید در این بازی گروه‌های از دو تا پنج نفر تشکیل دهید و مکان و اردوهای مختلفی را تصرف کنید، با شروع این کار دشمنان از راه می‌رسند. حال همه چیز به قدرت و مهارت شما بستگی دارد.

شما می‌توانید کاراکترهای مختلفی را انتخاب کنید. برای هر کاراکتر امکان شخصی‌سازی آن وجود دارد، می‌توانید به راحتی ظاهر قهرمان خود را تغییر دهید و یا مهارت‌ها خاصی برایش اضافه کنید. با کارت‌های که از بازی دریافت می‌کنید، علاوه بر مهارت‌های قهرمانان، محیط و فضای بازی نیز قابل تغییر است. تا 15 حالت می‌توانید کاراکتر خود را به‌روز رسانی کنید و مهارت‌هایش را ارتقا دهید. انتخاب هر مهارت در ابتدای هر مرحله بر نحوه بازی شما تأثیر خواهد گذاشت. انتخاب کارت‌های ممکن است باعث شود تیراندازی بهتری داشته باشید یا میزان دفاع را بالا ببرد.

چه چیزی لذت‌بخش تر از این است که با یک حرکت کل گروه دشمن را به هوا بفرستید! یا سوار بر اسب‌های خود فضای جذاب و فانتزی سرزمین Paladins بتازید. با نابودی هر گروه از دشمن‌ها، بازی به شما امتیاز و پول می‌دهد که می‌توانید آن را برای خرید آیتم‌های بازی استفاده کنید تا قدرت شما چندین برابر شود.

مهم نیست شیوه بازی شما چگونه باشید، در بازی Paladins هر سبکی پیدا خواهید کرد. با مرتب کردن صحیح کارت‌های خود می‌توانید یک تیرانداز آهنین، متخصص انفجار نارنجک یا یک مداوا کننده عالی شوید. بازی به‌طور کامل رایگان است پس شما هم به جمعیت 25 میلیون نفری بازی Paladins بپیوندید. از بین کاراکترهای انسانی تیرانداز تا الف‌ها و موجودات نیمه اژدها، همگی قابل انتخاب هستند. علاوه بر این به‌طور منظم قهرمانان جدیدی به بازی اضافه می‌شوند تا هیجان بازی همچنان بالا بماند.

از الههٔ کهن، شکارچی جایزه، دزد دریایی و غول جنگل، می‌توانید هر شخصیتی که می‌خواهید باشید. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید همراه دوستان خود آنلاین بازی کنید و خوش بگذرانید، این بازی مخصوص شماست.

هم اکنون این بازی را از وب‌سایت کلوپ استاد بازی دانلود کنید.

توجه: این بازی به دلیل ماهیت آنلاین، دارای فایل کرک نمی باشد و برای اجرای آن باید نسخه های رسمی و اورجینال بازی را نصب کنید. این بازی رایگان است و باید به سایت سازنده مراجعه و ثبت نام نمایید.