دانلود بازی Partisans 1941 Extended Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Partisans 1941 Extended Edition

سوژه جنگ جهانی دوم شاید هرگز برای صنعت بازی‌های ویدیویی قدیمی نشود. تابه‌حال بازی‌های ویدیویی زیادی در سبک‌های مختلف با سوژه جنگ جهانی دوم منتشرشده است. این جنگ بزرگ و هولناک، آن‌قدر جوانب مختلف داشت که هرچقدر هم زیر سایه آن بازی یا فیلم ساخته شود، جذابیت مخصوص به خودش را دارد. بازی Partisans 1941 از استودیو Alter Games عنوانی در سبک استراتژیک و تاکتیکی بوده که همین سوژه را محوریت خودش قرار داده است. به‌تازگی نسخه Extended Edition بازی نیز منتشر شده که کامل‌ترین نسخه آن محسوب می‌شود.

این بار برخلاف سایر بازی‌های استراتژیک، ارتش بزرگی در دسترس نخواهید داشت و گروهی کوچک از مبارزان را در پشت خطوط دشمن، در جبه‌های شرقی نبرد کنترل می‌کنید. این موضوع، عنصر مخفی‌کاری و مدیریت تمامی جوانب را در بازی بسیار پررنگ‌تر کرده و گیم پلی‌ای متفاوت با سبک و سیاق عنوان قدیمی و محبوب Commandos ارائه می‌دهد. شما علاوه بر این موارد، باید منابع مختلفی را برای کمپ مبارزان خود فراهم کرده و اعضای جدیدی را در آن استخدام کنید.

به‌جز مأموریت‌های اصلی بازی که باید با استفاده از نقشه‌ریزی به پایان برسانید، باید انگیزه و مایحتاج افراد کمپ خود را هم تأمین کنید. گیم پلی بازی با زاویه دوربین دید از بالا، تصویر خوبی از نقشه و محیط در اختیار شما قرار می‌دهد تا دست شما برای نقشه‌ریزی باز باشد. یکی از مهم‌ترین عناصر بازی، مخفی‌کاری بوده و برای اجرای درست آن باید بررسی خوبی از محیط و ویژگی‌های هر مرحله داشته باشید. تصمیم‌های شما هم قبل از شروع عملیات و هم در حین آن، اهمیت زیادی داشته و زنده ماندن افراد شما به آن‌ها بستگی دارد.

در نسخه Extended Edition کامل‌ترین تجربه را از این بازی جذاب خواهید داشت. علاوه بر بازی اصلی، بسته الحاقی Back into Battle که شامل 7 مرحله و سناریو جدید در جنگ جهانی دوم بوده و Supporter Pack که شامل موسیقی اصلی بازی و راهنمای کاملی از استراتژی‌ها است را به‌طور یکجا در این نسخه در اختیار شما قرار خواهد داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hearts of Iron IV و Call to Arms را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Partisans 1941 Extended Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.