دانلود بازی Paw Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay برای پلی استیشن 4

دانلود بازی Paw Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay

بازی‌های ماجرایی همواره محبوبیت خود را میان طرفدار پیدا می‌کنند چراکه گیم پلی مهیجی را در کنار داستان‌پردازی به شما هدیه می‌دهد تا ساعت‌ها در آن سرگرم باشید و از آن لذت ببرید. یکی از ویژگی‌های مهم این سبک بازی‌ها دنیاهای کارتونی و بامزه آن‌ها است که جو و اتمسفر جالبی را در کنار سایر موارد ایجاد می‌کند و برای طیف سنی گسترده‌ای بازی را مناسب و در دسترس قرار می‌دهد. بازی PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay از استودیو DRAKHAR یکی از همین عناوین ماجرایی است که ما را به دنیای سگ‌های بامزه می‌برد و با ماجراهای آن‌ها آشنا می‌کند.

به دلیل سقوط شهاب‌سنگی عجیب، سگ‌های شهر قدرت‌های جدید و بسیار قوی‌ای به دست آورده‌اند. بااین‌حال در این شهر که Adventure Bay نام دارد اتفاق‌های خطرناک بسیار زیاد دیگری نیز افتاده است که حل کردن آن‌ها بر عهده همین ابرسگ‌های داستان ما قرار دارد. شما با تحت کنترل گرفتن کاراکترهای مختلف که هرکدام قابلیت منحصربه‌فردی دارند در جای‌جای شهرگشت و گذار کرده و مشکلات متعدد آن را حل می‌کنید و همچنین شهروندان و دوستان خودتان را هم نجات می‌دهید.

یکی از ویژگی‌های بارز بازی بخش Co-op آن است که بسیار تجربه بازی را لذت‌بخش‌تر می‌کند و می‌توانید با یکی از دوستان خود، ماجراهای شهر را باهم پیش ببرید. به‌جز مأموریت‌های اصلی بازی، تعداد قابل قبولی مأموریت و فعالیت مفرح فرعی نیز وجود دارد که پس از انجام مأموریت اصلی می‌توانید به آن‌ها بپردازید و خستگی خود را درکنید. گیم پلی ساده بازی هم با اندکی بازی کردن برای شما قابل‌درک می‌شود و تمام فوت‌وفن‌های آن را یاد می‌گیرید تا تمرکز اصلی شما در بازی، لذت بردن و سرگرم شدن باشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Sonic Colours و The Sojourn را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Paw Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.