دانلود بازی eFootball PES 2020 برای کامپیوتر

دانلود بازی eFootball PES 2020

سری بازی PES سال‌هاست که میان بازیکنان ایرانی جا خوش کرده است و مدت‌هاست که دل همه را برده است. همه به یاد داریم که چطور میان فامیل کاپ‌های قهرمانی چیده می‌شد و چطور چند روز پای تمام کردن آن می‌نشستیم. حالا کونامی با جدیدترین نسخه بازی به نام eFootball PES 2020 برگشته است و می‌خواهد با تمام توان طرفداران ازدست‌رفته خود را بار دیگر سمت خود بکشاند. نسخه دموی بازی به‌رسم هرسال منتشرشده است و می‌توانید قبل از عرضه رسمی بازی تجربه‌ای فوق‌العاده از دنیای فوتبال و چمن سبز داشته باشید.

eFootball PES 2020 Demo حدود 13 تیم مختلف را پوشش داده است و می‌توانید آنلاین و آفلاین بازی کنید. ازجمله تیم‌های حاضر در دمو می‌توان به منچستریونایتد، یوونتوس، آرسنال، بارسلونا و بایرن‌مونیخ اشاره کرد. این 5 تیم با کونامی قرارداد اختصاصی دارند و می‌توانید پا جای ستاره‌های آن‌ها بگذارید و کنترل لیونل مسی مهارنشدنی و کریستیانو رونالدو گل زن را به دست بگیرید و حریف را گل‌باران کنید. گیم پلی مهم‌ترین برگ برنده چند سال اخیر PES بوده است و امسال نیز توجه خاصی به آن شده است و می‌توانید حمله را بهتر برنامه‌ریزی کنید و همچنین دفاع بهتری نیز داشته باشید. نحوه حرکت توپ در بازی طبیعی‌تر است و قرار نیست هر شوت به سمت دروازه گل شود.

گرافیک eFootball PES 2020 Demo نسبت به نسخه‌های پیشین بهتر شده است و حالا حس رعدوبرق و همچنین باریدن برف را بهتر درک خواهید کرد. منوهای بازی جذاب‌تر شده‌اند و دیگر خبری از آن منوهای خسته‌کننده نیست و ترکیب رنگ‌ها، نمای فوق‌العاده‌ای به بازی بخشیده است. فوتبال جزوی از خون ما ایرانی‌ها حساب می‌شود و PES 2020 به‌خوبی توانسته نیاز به یک شبیه‌ساز فوتبال را برطرف کنید. دوربین بهبود زیادی پیداکرده است و به یکی از نقاط قوت بازی تبدیل‌شده است. البته گرافیک بازی توسط خود کونامی پایین آورده شده است و در نسخه اصلی شاهد چمن طبیعی‌تر و نمای بهتری خواهیم بود.

کونامی مانند همیشه بخش Edit و ویرایش بازیکنان را به‌خوبی توسعه داده است و می‌توان به‌راحتی بازیکن را تغییر داد و حتی یکی جدید مشابه خود خلق کرد. همه‌چیز از دریبل کردن تا لایی زدن طبیعی‌تر شده است و حالا می‌توانید با خیال راحت گریه حریف را دربیاورید و کافی است یک شوت محکم به سمت دروازه بزنید و واکنش‌های بهبودیافته دروازه بان را مشاهده کنید. eFootball PES 2020 هر آنچه توانسته برای بازگشت به رقابت اصلی به‌کاربرده است و ممکن است امسال، سال PES باشد.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.