دانلود بازی PGA TOUR 2K21 برای کامپیوتر

دانلود بازی PGA TOUR 2K21

گلف یکی از بی‌نظیرترین ورزش‌های دنیاست که سن و سال نمی‌شناسد. هرساله رقابت‌های زیادی در این ورزش برگزار می‌شود و ساعت‌ها صرف آموزش و تمرین می‌شود. ازآنجایی‌که طبقه الیت جامعه بیشتر به سمت این ورزش می‌روند، استودیو HB Studios Multimedia مدت‌هاست به ساخت شبیه‌ساز ورزش گلف می‌پردازد و امسال هم به تهیه‌کنندگی شرکت 2K برگشته است. بازی PGA TOUR 2K21 شمارا به رقابت‌های هیجان‌انگیز در بی‌نظیرترین پیست‌های گلف جهان می‌کشاند. انواع مودها و رقابت‌های مختلف در اختیار شما خواهند بود و البته که بخش کریر مود مانند همیشه تجربه‌ای به‌یادماندنی در اختیار شما قرار خواهد داد. چوب گلف خود را بردارید و آماده ضربه شوید!

بازیکنان حرفه‌ای و لیگ‌های واقعی از جدیدترین ویژگی‌های بازی PGA TOUR 2K21 هستند.. دیگر لازم نیست در رقابت‌های ساختگی شرکت کنید و این دفعه حرفه‌ای‌های زیادی پیش روی خودخواهید داشت. بخش MyPlayer نقش اساسی در بازی دارد. می‌توانید اسم، جنسیت، قد و وزن خود را مشخص کنید و سپس از رقابت‌های آماتور شروع به کارکنید. به‌مرورزمان توانایی بیشتری کسب خواهید کرد و میان جامعه طرفداران گلف، اسم‌ورسمی درخواهید کرد. بیش از 1000 آیتم مختلف به‌منظور شخصی‌سازی و ارائه یک تجربه منحصربه‌فرد اضافه‌شده‌اند. استودیو تلاش زیادی به‌منظور شبیه‌سازی فیزیک ورزش گلف انجام داده است و تمامی حرکات بر اساس واقعیت ساخته‌شده‌اند و اگر از گیمرهای قدیمی بازی باشید، قطعاً تغییرات انجام‌گرفته برای شما محسوس خواهد بود. 6 سطح سختی وجود دارد که بر اساس آشنایی شما با گلف تنظیم می‌شود. انتخاب درجه سختی افسانه‌ای، تمامی کمک‌های موجود را بر خواهد چید و همه‌چیز مشابه واقعیت خواهد شد.

مهم‌ترین ویژگی اضافه‌شده به بازی PGA TOUR 2K21، ساخت زمین مسابقه شخص است. در این نسخه می‌توانید کورس های مختلفی طراحی کنید و اگر مایل به این کار نباشید، هزاران کورس طراحی‌شده توسط دوستان و دیگر کاربران را دانلود و امتحان کنید. گرافیک بازی به لطف تغییرات انجام‌گرفته به اوج خود رسیده است و این فرانچایز هیچ‌گاه این اندازه زیبا و چشم‌نواز نبوده است. دیگر لازم نیست غم نبود زمین گلف را در شهر خود بخورید، این بازی را دانلود کنید و وارد یکی از هیجان‌انگیزترین تجارت زندگی‌تان شوید. هیچ شبیه‌سازی توانایی ارائه چنین کیفیتی را ندارد و اگر از طرفداران این ورزش هستید، شرط می‌بندم مدت‌هاست منتظر دریافت این بازی بوده‌اید. بازی‌های The Golf Club 2 و Golf Star هم تجربه بی‌نظیری در اختیار شما قرار خواهند داد.

در ادامه برای دانلود بازی PGA TOUR 2K21 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.