دانلود بازی Pinball FX3 Williams Pinball Volume 6 برای کامپیوتر

دانلود بازی Pinball FX3 Williams Pinball Volume 6

قطعاً تمام افرادی که از گذشته با رایانه‌های شخصی و سیستم‌عامل ویندوز کار می‌کرده‌اند، با بازی Pinball آشنا هستند. این بازی که به‌عنوان یکی از بازی‌های پیش‌فرض سیستم‌عامل طراحی شده بود، از روی دستگاه‌های آرکید قدیمی الهام گرفته شده و به‌شدت سرگرم‌کننده و مهیج بود. وجود عنصر شانس و مقداری مهارت باعث می‌شد بازیکن دائم احساس هیجان را به خود القا کند. بازی Pinball FX3 از استودیو Zen عنوانی جذاب با محوریت همین عنوان آرکید بوده که بهترین تجربه را از آن در اختیار شما قرار می‌دهد. به‌تازگی بسته الحاقی Williams Pinball Volume 6 نیز برای بازی منتشر شده است.

در بسته الحاقی Williams Pinball Volume 6 سه میز بازی جدید از کلکسیون معروف Pinball به بازی اضافه شده که FUNHOUSE، SPACE STATION و DR. DUDE نام دارند. هر کدام از این زمین‌ها سبک و سیاقی منحصربه‌فرد داشته و قوانین متفاوتی برای بازی کردن در آن‌ها تعریف شده است. علاوه بر این مکانیک‌های جدیدی برای هر زمین وجود دارد، برای مثال در SPACE STATION موتورهای جت موشک در زمین بازی تأثیرگذار هستند!

اگر به بازی Pinball آشنا باشید، دقیقاً میدانید در Pinball FX3 چه چیزی را تجربه خواهید کرد. این بازی دقیق‌ترین و با جزییات ترین تجربه را از این بازی محبوب در اختیار شما قرار می‌دهد. محیط بازی در شکل و ظاهرهای مختلفی طراحی شده و بسته به نوع سلیقه خود، می‌توانید زمین بازی را تغییر دهید. تمامی عناصر بازی به شکل سه‌بعدی طراحی شده است و وجود قوانین دقیق فیزیک برای کنترل توپ از دیگر ویژگی‌های بازی Pinball FX3 است.

پشتیبانی از مادها و به‌روزرسانی‌های فرعی از دیگر مواردی است که دائم محتوای جدیدی به بازی اضافه می‌کند. شما می‌توانید دائم قوانین جدیدی را در دنیای Pinball تجربه کرده و از آن لذت ببرید. استودیو سازنده نیز دائم با ارائه به‌روزرسانی‌های جدید از بازی پشتیبانی می‌کند.

در ادامه برای دانلود بازی Pinball FX3 Williams Pinball Volume 6 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.