دانلود بازی PJ Masks Heroes Of The Night برای پلی استیشن 5

شاید آرزوی بسیاری از افراد تبدیل‌شدن به یک ابرقهرمان با قابلیت‌های فرابشری و خارق‌العاده باشد. این امر هرچند در دنیای واقعی ممکن نیست اما در دنیای مجازی بازی‌های ویدیویی، هیچ محدودیتی وجود ندارد و تنها عامل محدودکننده، ذهن خلاق و قوه تخیل سازندگان است. تا به امروز عناوین زیادی با سوژه ابرقهرمان‌های معروف منتشر شده که هر کدام در سبک خود سرگرم‌کننده و موفق ظاهر شده‌اند. بازی PJ Masks Heroes Of The Night از استودیو Petoons یکی دیگر از این عناوین بوده که به دلیل سبک کارتونی و بامزه‌اش، می‌تواند برای طیف سنی گسترده‌تری مناسب باشد.

داستان بازی در مورد سه ابرقهرمان بامزه و کوچک با نام‌های Catboy، Owelette و Gekko است که باید شهر را در برابر خطرها و دردسرهای مختلف محافظت کنند. شما باید کنترل این سه شخصیت را در دست گرفته و به کمک قدرت‌های فرابشری هر کدام، به جنگ با افراد شرور و تبهکار بروید. این بازی دنیایی از دوستی، کار تیمی و معماها و رازهای مرموز را در اختیار شما قرار می‌دهد تا درون آن از ماجراجویی لذت ببرید.

هر کدام از شخصیت‌ها قابلیت منحصربه‌فردی دارند. Catboy بسیار چابک و سریع بوده، Owelette می‌تواند با سرعت زیادی پرواز کند و مانورهای هوایی بدهد و Gekko هم قدرت بدنی بی‌همتایی داشته و ضربات مهلکی به دشمنان وارد می‌کند. درون شهر 8 مکان اصلی و معروف وجود داشته که در طول مراحل به‌تمامی آن‌ها سفر خواهید کرد. تعداد زیادی آیتم مخفی و قابل ‌جمع‌آوری هم در جای‌جای نقشه قرار دارد که با گشت‌وگذار و کمک رباتی که همراهتان است می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Nickelodeon All-Star Brawl را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی PJ Masks Heroes Of The Night با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.