دانلود بازی Planet Coaster Complete the Collection برای کامپیوتر

دانلود بازی Planet Coaster Complete the Collection

داستان بازی‌های شبیه‌سازی بسیار گسترده است و کمتر موضوعی پیدا می‌شود که در این سبک به آن پرداخته نشده باشد. گیم پلی بسیار اعتیادآور این سبک بازی‌ها سازندگان را به ساختن عناوینی با سوژه‌های متفاوت در این سبک سوق داده است. بازی Planet coaster از استودیو Frontier Development این ژانر را با سوژه مدیریت یک شهربازی جلو می‌برد تا مرزهای خیال‌پردازی شما را در این مورد جابه‌جا کند.

آنچه در شبیه‌سازهای ساخت‌وساز بسیار به چشم می‌آید شکوفایی عنصر خلاقیت بازیکن در آن‌ها است. در بسیاری از بازی‌های شهرسازی شاهد این موضوع بوده‌اید که برای طراحی و ساخت شهر رؤیایی خود باید ساعت‌ها فکر کنید و خلاقیت به خرج دهید. در این بازی نیز با داستانی مشابه سروکار دارید. ساخت و طراحی یک شهربازی مدرن و رؤیایی که هر شخصی را که واردش می‌شود متحیر کند!

گیم پلی بازی شما را ملزم به ساختن قطعه به قطعه شهربازی خود می‌کند و از صفرتا صد آن در دستان خودتان قرار خواهد داشت. این موضوع در بسیاری از موارد قوه خلاقیت شما را بیدار می‌کند تا آنچه را در ذهن دارید در داخل بازی پیاده‌سازی کنید. قابلیت تغییر شکل زمین و بازی با محیط طبیعی نیز وجود دارد که توسط آن می‌توانید کوهستان را شکل دهید و یا دریاچه‌ای و غار درست کنید و جزیره‌ای را بر روی هوا تشکیل دهید و سپس وسایل شهربازی مانند ترن هوایی را در میان آن‌ها بسازید و پارک خود را تکمیل کنید.

بازدیدکنندگان و مردمی که وارد شهربازی شما می‌شوند هرکدام شخصیتی خاص داشته و از سبکی مشخصی از تفریح لذت می‌برند. آن‌ها با واکنش‌ها و نظراتی که می‌دهند شما را از معایب شهربازی خود مطلع می‌سازند و برعکس اگر تجربه‌ای لذت‌بخش داشته باشند، راضی بوده و پول بیشتری را به شما پرداخت می‌کنند. شما در نقش مدیر شهربازی باید منابع مالی را نیز مدیریت کنید و تمامی جوانب مدیریتی شهربازی را مدنظر داشته باشید تا در تجارت خود موفق شوید.

باندل Complete Edition بازی تمامی بسته‌های الحاقی آن را شامل می‌شود و تعداد 11 عدد بسته الحاقی در کنار بازی اصلی را در اختیار شما قرار می‌دهد که عددی حیرت‌انگیز است. هرکدام از این بسته‌های الحاقی محتوای جدیدی را به بازی اصلی اضافه می‌کنند که در ساخت شهربازی رؤیایی خود به شما کمک می‌کند و تجربه‌ای به‌یادماندنی از مدیریت شهربازی را به شما هدیه می‌دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Planet Zoo و Cities Skyline را نیز بررسی کنید.

هم اکنون این بازی فوق‌العاده را از وب‌سایت کلوپ استاد بازی دانلود کنید.