دانلود بازی PowerSlave Exhumed برای کامپیوتر

دانلود بازی PowerSlave Exhumed

سبک شوتر اول‌شخص که اکنون یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها در بازی‌های ویدیویی است، مسیر طولانی‌ای را طی کرده و ابتدا با عناوینی ساده با گرافیک پیکسلی آغاز شده است. از پیشگامان این سبک می‌توان به شماره‌های اول Doom و سری Wolfenstien اشاره کرد. این بازی‌ها برای اولین بار، سبک شوتر اول‌شخص را تعریف کردند. بازی PowerSlave Exhumed از استودیو Nightdive عنوانی با همین سبک و سیاق کلاسیک بوده که تجربه‌ای نوستالژیک و اصیل از بازی‌های قدیمی شوتر اول‌شخص را بار دیگر در اختیار شما قرار خواهد داد.

این بازی در اصل پورت جدیدی از عنوان قدیمی با همین نام بوده که توسط موتور KEX انجام شده است. بازی اصلی که برای اولین کنسول پلی‌استیشن منتشر شده بود، اکنون به شکلی روان و بدون مشکل بر روی سیستم‌های کامپیوتر در دسترس است تا تجربه‌ای نوستالژیک را به خورد مخاطب دهد. شما در بازی وارد شهر باستانی Karnak در مصر خواهید شد، جایی که توسط موجودات فضایی تصرف شده و مملو از هیولاها و موجودات شرور است. شما که عضو نیروهای ویژه هستید باید با استفاده از سلاح‌ها و تجهیزات خود، در 20 مرحله اکشن و مهیج بازی پیشروی کرده و پلیدی را نابود کنید. بازی 7 سلاح اصلی داشته که هر کدام قدرت تخریبی متفاوتی دارند.

نسخه پورت‌شده بازی، از صفحه‌نمایش عریض پشتیبانی می‌کند، از لحاظ گرافیکی بهبود پیدا کرده و با استفاده از Direct X 11 اجرا می‌شود. علاوه بر این فریم‌های ثابت و نورپردازی‌های مدرن از دیگر ویژگی‌های بازی هستند. از لحاظ گیم پلی نیز با یک عنوان کلاسیک شوتر اول‌شخص مانند Doom روبه‌رو هستید که هیجان بالایی را به شما تزریق خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Metro Exodus و Doom را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی PowerSlave Exhumed با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.