دانلود بازی Primordia برای کامپیوتر

primordia

بازی‌های سبک Point & Click به دلیل ساده بودن گیم پلی، برای طیف گسترده‌ای از بازیکنان می‌توانند مناسب و جذاب باشند. شما در طول این بازی‌ها که اغلب معمامحور هستند، فقط با کلیک‌های موس خود حرکت کرده، در محیط‌ها گشت‌وگذار می‌کنید و آیتم‌ها و اشیاء مخفی را برای عبور از موانع پیدا خواهید کرد. بازی Primordia از استودیو Wormwood عنوانی با همین سبک و سیاق بوده که دنیایی آینده‌گرایانه و مملو از ربات‌های پیشرفته را برای گشت‌وگذار و ماجراجویی در اختیار شما قرار خواهد داد.

بازی در آینده‌ای دور که نسل انسان‌ها منقرض شده جریان دارد. اکنون فقط ربات‌ها و ماشین‌آلات پیشرفته فعال هستند. شما در بازی نقش رباتی به اسم Horatio Nullbuilt را خواهید داشت که به استقلال و تنهایی خودش اهمیت زیادی می‌دهد و در طول سال‌های طولانی، کتاب‌های زیادی راجع به نسل بشر خوانده است. به‌جز خواندن کتاب، رسیدگی به ربات کوچک همراهش که Crispin نام دارد و ارتقا و تعمیر کشتی هوایی که در آن زندگی می‌کند از دیگر کارهای روزمره او هستند. روزی یک ربات سرکش، منبع انرژی آن‌ها را به سرقت می‌برد و فعال ماندن آن‌ها به دلیل نبود انرژی تهدید می‌شود. هدف شما دنبال کردن این ربات سرکش و پیدا کردن چیزی است که از ربات‌های داستان دزدیده شده است.

به‌جز روایت داستانی جذاب، وجود مناظر پساآخرالزمانی از ربات‌ها و ساختمان‌های مدرن، پازل‌ها و معماهای جذاب و سبک ساده گیم پلی، تجربه این بازی را به‌شدت سرگرم‌کننده و لذت‌بخش خواهند کرد. همچنین صداگذاری کاراکترهای مختلف در بازی سطح بالایی دارد و در طول پیشروی خود با آن‌ها ارتباط نزدیک‌تری برقرار خواهید کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Disco Elysium و The Signal State را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Primordia با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.