دانلود بازی Prison Architect Second Chances برای کامپیوتر

دانلود بازی Prison Architect Second Chances

بازی‌های شبیه‌ساز ساخت‌وساز و مدیریت، از آن دسته بازی‌هایی هستند که همواره محبوبیت خودشان را میان بازیکنان حفظ کرده‌اند. این سبک تنوع زیادی داشته و امروزه می‌توان هر چیزی که به فکرتان می‌رسد را در بازی‌های ویدیویی بسازید و مدیریت کنید. زندان چطور است؟ بازی Prison Architect از استودیو Double Eleven عنوانی است که به شما اجازه می‌دهد، یک زندان بزرگ، مجهز و گسترده را بسازید و تمامی جوانب آن را مدیریت کنید. به‌تازگی بسته الحاقی Second Chances نیز برای بازی منتشرشده است.

در بسته الحاقی جدید، شما می‌توانید چیزهای جدیدتر و عجیب‌تری را در ساخت‌وساز زندان خود تجربه کنید که بیشتر روحیات و بخش روانشناسی زندانی‌های شما مربوط است. برای مثال، می‌توانید بخشی را به پرورش و تربیت حیوان‌های خانگی اختصاص دهید و یا ملاقات با افراد سالم را برای خلاف‌کاران تدارک ببینید تا استرس کمتری داشته باشند و خلق‌وخویی آرام‌تر در دوران زندان خود به دست آورند. همچنین فعالیت‌های مختلفی که زندانی‌ها انجام می‌دهند در روحیه آن‌ها و همچنین رفتارشان با سایر افراد تأثیرگذار است.

در طول بازی شما باید از یک زندان کوچک کار خود را شروع کنید و با مدیریت منابع مالی خود، به‌تدریج آن را گسترش دهید. هر چه زندان خود را ایمن‌تر بسازید، دزدها و جنایت‌کاران بیشتری توسط حکومت برای شما ارسال می‌شود و به‌تبع آن هم درآمد بیشتری برای شما حاصل خواهد شد. همچنین می‌توانید با ساخت‌وساز و برقراری شغل‌های مختلف داخل زندان، نیروی خلاف‌کاران را در مسیری مثبت به کار بگیرید و از آن‌ها استفاده بهینه کنید. مدنظر داشته باشید که این زندانیان از هر فرصتی برای فرار کردن استفاده می‌کنند و شما به‌خصوص در مراحل ابتدایی ساخت زندان باید نیروهای امنیتی را به‌سرعت به محل اعزام کنید تا اعتبارتان زیر سؤال نرود و به یک زندان ورشکسته تبدیل نشوید.

هر چه در بازی بیشتر پیشروی کنید، مشکلات این مدلی کمتری را شاهد خواهید بود و بیشتر باید به مدیریت منابع مالی و شغل‌های داخل زندان بپردازید، زیرا هم زندگی در زندان ساده‌تر می‌شود و هم امکان فرار کردن به دلیل ویژگی‌های امنیتی و فنّاوری‌های به‌روزتر، سخت‌تر می‌شود. تابه‌حال بسته‌های الحاقی زیادی برای این بازی منتشرشده که هرکدام، قابلیت‌ها، تجهیزات و شغل‌های بیشتری مانند ساخت گلخانه و غیره را به بازی اضافه کرده‌اند. جدیدتری بسته الحاقی بازی Second Chances نام دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cities Skyline و Factorio را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Prison Architect Second Chances با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.