دانلود بازی Project CARS Game Of The Year Edition برای کامپیوتر

Project CARS Game Of The Year Edition

بازی Project CARS با هدف القا یک تجربه فوق‌العاده از مسابقات ماشینی توسط توسعه‌دهنده‌اش ساخته و عرضه شد. این بازی محصولی از دل عاشقان دنیای ماشین است که هدفش تنها ارائه یک حس واقع‌گرایانه‌تر از مسابقات ماشین‌سواری و در پی آن حس هیجان‌انگیزی در گیمر ایجاد می‌کند. ساخت این بازی بر عهده استدیو خوش‌نام Slightly Mad بود، در قبل نیز عناوین موفق ریسینگی چون Need for Speed: Shift در سال 2007 توسط این استدیو ساخته شده‌اند.

هزینه ساخت Project CARS به صورت کاملاً مستقل و از سوی دوست داران تهیه شده است، البته خود سازندگان نیز به هر نحوی در جمع آوری منابع همکاری کرده‌اند تا بازی از یک ناشر بی نیاز شود. این بازی توسط یک تیم عظیم از بازی سازان بزرگ و با همکاری و هم فکری یک قشر بزرگ از گیمر ها ساخته شده است، همین موضوع نشان دهنده عظمت این پروژه و البته آینده نگری توسعه دهنگان است. در ابتدا قرار بود این بازی برای کنسول‌های نسل هفتمی نیز عرضه شود، اما عظمت پروژه و ویژگی‌های فوق‌العاده‌اش نمی‌توانستند در یک کنسول نسل هفتمی به خوبی اجرا شوند که در پی این موضوع شاهد لغو انتشارش برای این کنسول‌ها بودیم.

مطمئناً بازی Project CARS به دلیل ویژگی‌های فوق‌العاده‌اش، برای بسیاری از گیمر ها جذاب است، استدیو Slightly Mad از همان ابتدا تمام بخش‌های بازی را برای گیمر ها باز و قابل بازی کرده است و دیگر خبری از پیچ و خم‌های امتیازی نیست!، تنها قانون این بازی گاز دادن است!. البته این موضوع به این معنا نیست که با یک بازی ساده روبرو هستیم. پروجکت کارز یک بازی بر محوریت شبیه سازی رانندگی است، پس اگر به مفاهیم رانندگی تسلط ندارید باید از راه آزمون و خطا به جلو بردن روند بازی بپردازید! این بازی شما را از ابتدا یک راننده حرفه‌ای قلمداد می‌کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های گیم پلی، اهمیت به شخصی سازی های مکانیکی است، در طول بازی هر چقدر هم که یک راننده حرفه‌ای باشد ممکن است نتوانید مقام اول را از آن خود کنید! اینجاست که شخصی‌سازی‌ها برای تعامل هرچه بیشتر گیمر با اتومبیل و محیط بازی و در پی آن رسیدن به مقام اول بسیار اهمیت پیدا می‌کنند.

وقتی حرف از یک بازی شبیه سازی رانندگی می‌شود، مطمئناً داشتن یک گرافیک و جلوه‌های بصری خوب از عوامل موفقیتش است، در این بازی نیز شاهد طراحی‌های گرافیکی بسیار عالی با جزئیات فراوان بودیم. بازی در پیست کاتولینا و در زمان غروب آفتاب مطمئناً یکی از زیباترین تجربه‌هایتان در عناوین ریسینگ خواهد بود!. نورپردازی در این بازی، خارق‌العاده است. وقتی برای اولین بار این عنوان را انجام دادم و نورهای ساطع شده از لا به لای شاخه‌های درختان را دیدم به کل محو طراحی‌های بازی شدم و کنترل ماشین را از دست دادم.

نورپردازی بازی در بالاترین حد ممکن قرار داد و اشعه‌هایی به اجسام بازی برخورد می‌کنند به صورت کاملاً Real time و بدون مشکل باز تابش می‌شوند. البته طراحی جزئیات محیط بازی در حد رقبایی چون فورتزا یا درایو کلاب نیست، چه بسا اگر این طور بود به جای سبقت گرفتن و گاز دادن کنار پیست می‌ایستادیم و به زیبایی‌های محیط خیره می‌شدیم. جزئیات طراحی اتومبیل ها در این بازی نیز به زیبایی هرچه تمام‌تر صورت گرفته است. اتومبیل های روز دنیا به جزئیات هرچه تمام‌تر طراحی شده‌اند، تا شما هرگز از رانندگی با آن‌ها خسته نشوید.

تغییرات آب و هوایی نیز به خوبی در بازی گنجانده شده‌اند، تا حس یک مسابقه اتومبیل رانی واقعی به گیمر انتقال داده شود، مسابقه‌ای که باید در آن آمادگی هر نوع حادثه طبیعی‌ای را داشته باشید. اما یکی از قابلیت‌های جدیدی که برای اولین بار در این بازی دیدیم، منوی تنظیمات گرافیکی در نسخه‌های کنسولی این عنوان بود. گیمر ها می‌توانند در نسخه‌های کنسولی این عنوان به بالا و پایین کردن افکت‌ها یا خاموش و روشن کردن عناصر گرافیکی بپردازند. یکی دیگر از ویژگی‌های بازی، قابلیت عکس برداری است. شما می‌توانید در حین انجام بازی به قابلیت Photo Mode سوییچ کرده و از اتومبیلتان عکس‌های زیبایی بیندازید.

پروجکت کارز همان بازی محکم و قدرتمندی است که طرفداران عناوین شبیه سازی رانندگی مدت‌ها منتظرش بودند، پس اگر به دنبال یک بازی فوق‌العاده با سبک شبیه سازی رانندگی می‌گردید ما این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

هم اکنون این بازی فوق‌العاده را از وب‌سایت کلوپ استاد بازی دانلود کنید.